Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket érdemes...

Milyen hajfestéket érdemes kipróbálnia annak, aki először szeretné befesteni haját magának?

Figyelt kérdés

Hagyományos vagy habállagú festékkel érdemes először próbálkozni? Nekem elég hosszú hajam van, ezért gondoltam, hogy talán hab állagúval könnyebb lenne.

Nehéz először befesteni magamnak?


Gesztenyebarnára szeretném befesteni. Valaki ajánlana valami jó márkát is. Én a syoss baseline hajfestékben néztem a fagyos gesztenyeárnyalatot. Valami hasonlót színt szeretnék.



2012. aug. 27. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

habállagúval tényleg könnyebb mert csak kézzel el kell dolgozni,de viszont nem fogja be a hajat rendesen és 1 idő után kopik is

én ezért is ajánlom a hagyományosat azzal sem nehéz csak kicsit több időt igényel

a syoss hajfestékről meg annyit hogy nem ér semmit.a syossnak amien jók a samponjai annyira rosszak a hajfestékei :)

2012. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!