Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, titeket zavar a narancsbőr?

Fiúk, titeket zavar a narancsbőr?

Figyelt kérdés

lányoknál

pl.: fenék



2012. szept. 1. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Ez csak a lányok hülyesége, hogy aggódnak érte, meg a reklámipar nyomulása.
2012. szept. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar, hiszen az semmit nem vesz el a lányok szépségéből. :) Sokszor tök feleslegesen idegeskedtek semmiségek miatt! :)
2012. szept. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Hát engem egy kicsit, főleg a mell és a comb hátsó részén.
2012. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Engem nem. Nem szeretem ha valaki elől deszka, hátul deszka. De az sem jó ha mindjuk 70 kiló.
2012. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem a fenekem nagy mert meghiztam. A fiúk azt mondják hogy jó a seggem és ilyenkor eszembe jut hogy van néhány csík a fenekemen. Kiváncsi vagyok hogy ezt gondolják akkor is.
2012. szept. 2. 15:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A narancsbőr az pöttyös. A csík az stria, ez esetben más a helyzet szerintem. Nekem is van pár a fenekemen, de a belső combomon durvábban, azt nem is nagyon mutogatom ha nem kell, pedig nem vagyok kövér. Én lány vagyok mondjuk, de én azt tapasztaltam, hogy abszolút nem zavarják a fiúkat ezek a problémák, ezek csak minket zavarnak. :)
2012. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Most akkor csíkod van vagy narancsbőröd. Mert a csík az a stria. Arra tudsz használni reconstriát, hogy elhalványítsd őket, akkor szinte nem is látszanak. A narancsbőr meg olyan, hogy szabályosan gyűrődik a bőröd és kis lyukak lesznek rajta. Ha azt el akarod tűntetni, [link] olvass utána. :)
2012. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
akkor olyan striám van vagy mi :D
2012. szept. 3. 12:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bicajozzál, guggolásszál, lépcsőzzél, fussál. Nem kell mindet csinálni, elég ha valamelyiket kiválasztod és intenzíven csinálod...utána ne félj olyan feszes és kemény popsid lesz, h tojást lehet majd törni rajta. ;)
2012. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
lépcsőzni szoktam, mivel az emeleten van a szobám :D
2012. szept. 3. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!