Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a narancsbőr...

Mit tehetek a narancsbőr ellen,18f 90kg 190cm, az oldalamnál van 1 fél tenyérnyi 2-3 csíknyi narancsbőr, nagyon zavar, így strandi szezon előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


A masszírozás nekem jót tett, bár nem tűnt el teljesen sajna de így alaphelyzetben nem látni. A lényeg, hogy kifelé! masszírozd.

Hideg meleg váltakozózuhany is jó rá.


Egyébként fiú vagy miért zavar?:D Szerintem nem zavaró!Nem hiszem,hogy ezt fogják nézni.

2011. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csík az nem narancsbőr, hanem stria. Terhességi csíknak is nevezik, de ez fiúknál lányoknál egyaránt előfordul,a hirtelen növéstől, hízástól, fogyástól alakul ki. Nem lehet véglegesen eltüntetni, de fehér lesz egy idő után és nem feltűnő. A narancsbőr az hasonlít a narancs héjára ezért is nevezik így.
2011. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az sztem is inkább stria, és attól nem fogsz tudni megszabadulni, majd kifehéredik.
2011. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát olyan, hogy délután látszik, alszok 1et és már reggel semmit nem látszódik..:S:D
2011. ápr. 26. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!