Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vaddisznószőr kefe tulajdonoso...

Vaddisznószőr kefe tulajdonosok - szerintetek át lettem verve?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben hullott a hajam, meg hát sérülékeny is nagyon, és sok helyen olvastam, hogy a vaddisznószőrből készült hajkefe milyen jó az ilyen hajra. Nagyon meg is örültem, mikor a rossmannban találtam 1600 ft-ért egy kisebb méretű ilyen hajkefét. Ugyanis nem szoktunk ilyen dolgokra sok pénzt kiadni - mert nincs. De beruháztam egyre nagy boldogan.

Persze szebb tőle a hajam, viszont azt olvastam, hogy vannak olyna kefék, amiknek egy része műanyag sörte, és ezt onnét lehet tudni, hogy feltöltődik tőle a hajad (mármint statikus elektromossággal :D ) hát az enyém is száll tőle egy darabig, de a címkén egy szóval sem említették, hogy műanyag is lenne benne! A másik meg az, hogy ma kitisztítottam az előírtak szerint, és néhány sörte már így az első héten kijött belőle. Ez normális? :(



2012. aug. 28. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kihúzol belőle egy szálat és meggyújtod a szagából tudni fogod mi is.
2012. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én hajam is száll tőle xxd. De tuti hogy vaddisznószőr a miénk mert vizesen iszonyatos büdös
2012. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az enyémnek is disznószaga van vizesen :) remélem akkor mégsem nagy a baj xD
2012. aug. 28. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól írják az előttem szólók, meg kell gyújtani egy szálat vagy megszaglászni vizesen. Meg ha megnézed közelről a sörtéket, akkor látszik, hogy ami valódi szőr, az kicsit egyenletlen felületű, sokszor a végén egy kis gumó van, nem teljesen egyszínű. A műanyag pont ennek az ellentéte.

A hullás miatt ne aggódj, az enyém 4500 Ft volt, mégis kijött belőle pár szál az elején.

2012. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ugyanilyen hajkefét vettem ma. És nekem is repül tőle a hajam, ami elég nagy csalódás, pláne, hogy rá van írva, hogy antisztatikus. :| Még megvan a blokk és nem szedtem le róla a papírt, erősen gondolkodok, hogy visszaviszem... Vagy esetleg van valami vigasztaló tapasztalatod/-otok erről? Mennyire gáz, hogy feltölti a hajat, ha utána végigsimítva elmúlik az elektromosság?
2012. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!