Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vaddisznósörte kefe tisztítása?

Vaddisznósörte kefe tisztítása?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan álljak neki,mert a fa hajkefémet ecetes vízben szoktam de ezt nem merem.A sima víz meg nem tudom leszedi-e róla a sok pihét meg ezt-azt.:)
2012. febr. 27. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Vedd le a porszívó fejét, és csak a csővel szívd, hátha.

Aztán samponos vízbe áztatsd be.

2012. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehogy megporszívózd! Engedj langyos vizet a mosdókagylóba vagy egy tálba, tegyél bele egy kis sampont, és abban mosd ki. Nem szabad áztatni! Ha kímélő samponod van, akkor tehetsz közvetlen a kefére is. Az ujjaidat húzogasd végig a sörtesorok között. Utána folyó vízzel öblítsd ki, amíg le nem jön az összes hab meg sampon róla. Mielőtt elkezded kimosni, érdemes fésűvel átfésülni a kefét, hogy a az összes hajszál és a szöszök egy része kijöjjön, meg rendesen felfelé álljanak a szálak.

Miután kimosod ne lepődj meg, ha fura szaga lesz, ez teljesen normális. Ahogy megszárad teljesen a szaga is elillan.

2012. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hú egy pár órát állt sima vízben.:/remélem nem lett semmi baja!Nagyon köszönöm a választ!Sokat segített!:)

Amúgy vaddisznósörtétől lehet elektromos a hajam?Megfésülöm vele a hajamat és csak fésüléts követően egy pillanatig szétáll a tincs amit akkor keféltem.Eredeti a kefe,mert a fodrászboltban megnézettem,az ára is olyan volt,rá is volt írva és elégettem egy sörtét,ami kiesett és elég büdi volt..

2012. febr. 28. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem, h hol vetted a kefét?

én is szeretnék, de még nem láttam sehol :/

2012. márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pár éve a Tescoban is lehetett kapni 500 ft-ért.
2012. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát elég sok helyen láttam,de például a Rossmannba nem mert megvenni,mert műanyag tokba volt és nem akartam műanyagot venni.A fodrászkellékes boltba pedig ki is vette nekem az eladó,hogy megnézhessen és ő is mondta,hogy ez valódi.Elég kis város ez,szóval ha én találtam,akkor te is fogsz biztos.:)
2012. márc. 1. 21:29
 7/9 anonim válasza:
Én samponos vízbe mártom, majd körömkefével szedem ki belőle a szöszöket. Teljesen kiszedi őket.
2013. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vaddisznósörte kefét ezer félét találsz itt: [link]
2015. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is az Ecsetboltból rendeltem. Én rendeltem hozzá tisztító kefét is, bár csak utólag. Az az érdekes, hogy nekem is szétáll a hajam, de csak pár pillanatig, és ez is biztosan eredeti.
2020. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!