Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nálatok miből áll egy...

Lányok! Nálatok miből áll egy szépségnap?

Figyelt kérdés

Nálam:

- lábáztatás levendulás tengerisóval

- cukros-olíva olajos lábradír

- krémezés

- arcpakolás (házi)

- hajpakolás (Garnier)

- körömáztatás, reszelés

- néha készítek testradírt is házilag


És ti hogy csináljátok?


2012. aug. 26. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fürdés, szőrtelenítés, hajmosás, körömvágás.
2012. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fürdés (közben test-, arcradírozás mézes cukros cuccal), hajmosás + balzsam (éppen amilyen itthon van), lábáztatás --> sarokreszelés, körömvágás, reszelés, festés, esetleg arcpakolás, szőrtelenítés, kb. ennyi. :) (20L)
2012. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Manikűr,pedikűr,arcpakolás.

Popcorn és egy csajos film. :)

2012. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a szépségnap, amikor megcsinálom a körmeimet, kezemen, lábamon. Kezemen a minták festése 1-2 órát igénybe szokott venni általában.
2012. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Arc:

Kamillás tea fölöss kigőzölöm az arcomat, majd kinyomom a nagyon látható mitteszereket (ezek pikk-pakk ki is jönnek), majd synergen 5 in 1 arctisztítóval megtisztítom az arcomat. Utána cukros-mézes-vizes radírral leradírozom az arcomat, majd jó hideg vízzel megmosom és tonikkal átitatott vattával áttörlöm az arcomat. Egy jégkockával átdörzsölöm az arcomat (ettől felébredek, a szem alatti karikáim szinte teljesen eltűnnek és a sápadtságot természetes, rózsás szín váltja fel). Amikor megszáradt a bőröm hidratáló krémmel bekenem az arcomat és hagyom, hogy jól beszívja a bőr.

Test:

Cukros-mézes-vizes radírral leradírozom a testemet, veszek egy kellemes zuhanyt, majd hidratálom a bőrömet zuhanyzás után.

Láb:

Kellemesen meleg vízben kiáztatom a lábamat 10-15 perc alatt, majd lereszelem a sarkamat, a körmeimet levágom, lereszelem. Végül teafaolajos lábkrémmel vagy sarokpuhító balzsammal bekenem a lábamat, folpackba tekerem és zoknit húzok rá.

Haj:

Főzök kb. 2-2,5 dl kamillateát és hagyom hűlni. Megmosom a hajamat, majd balzsamot (kallos, most váltok baleás szőke hajra valóra) teszek a hajamra. Utána pakolással ápolom a hajam (jelenleg gliss kur shea vajas, fél óráig hagyom a hajamon). Bő, langyos vízzel leöblítem a hajam, majd utolsó öblítésként a kamilla teával öntöm le a hajam, ettől szép fényes lesz a hajam és hosszútávon elvileg szőkíti is a hajat egy kicsit. Törölközőbe tekerem a hajam és hagyom 5-10 percig, hogy a törölköző felszíja a felesleges vizet. Utána vagy hajvégápolót teszek a hajam végére és hagyom megszáradni magától, vagy hővédővel fújom be a hajam és nagy körkefével kis hőfokon megszárítom a hajam. Ilyenkor száradás után teszek a hajamra egy kis hajvégápolót.

Kéz:

Testradírozás végén a kezem is leradírozom (úgy csinálok, mintha kezet mosnék szappannal), majd a körmeimet megtisztítom (lora körömlakklemosó párnával), majd revágom, lereszelem a körmeimet. Bekenem a kedvenc hidratáló kézkrémemmel (penny-s fancy tégelyes krém) és hagyom, hogy beszívja a bőröm. Többnyire csak a lovely körömnövekedést serkentő lakkot használom, de ha van kedvem, és időm, akkor killakkozom a körmeimet.


Általában ez a szépségnap nálam, ha van kedvem és időm, akkor még előtte szoktam különféle sminkeket kipróbálni + ha van hangulatom, akkor utána megnézek valami jó kis csajos filmet, vagy vígjátékot. :)

17/L

2012. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

beülök egy kádnyi vízbe. Ilyenkor megejtem a sarokreszelést is.


De úgy különösebben nem tartok szépség napot. Szép vagyok e-nélkül is.


22/L

2012. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam szépségnapot tartani.
2012. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezeket nem egy napra szoktam besűríteni, hanem igény szerint csinálom.
2012. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!