Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus-ozók! Nálatok nem...

Ricinus-ozók! Nálatok nem szólnak a gyógyszertárba az elvitt mennyiség miatt?

Figyelt kérdés

Azt hiszem kb. 3x vettem, először azt mondták, hogy ha többet szeretnék, nyugodtan vihetek úgy legközelebb, vihetek üveget is;

Másodszor szó nélkül adtak, (vittem üveget, mondtam is hogy nem hashajtónak kell..)

Harmadjára pedig már szóvá tették, hogy nem szoktak ilyen nagyobb mennyiségben kiadni, pláne nem ilyen üvegben...(mikor ugyanazt vittem, amibe előzőleg adták, még rajta volt a címke is...)


Szóval megint elfogyott, és tényleg nem tudom, hogy ez tényleg ekkora problémát jelent a patikának?

Nálatok hogy folyik egy nagyobb mennyiségű - mondjuk 2 dl-nyi - ricinus olaj vásárlása?


Válaszokat előre is köszi:)


2012. jan. 30. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Hm, nekem sosem tették szóvá, hogy sokat viszek. Esetleg próbáld meg másik patikában.
2012. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ki se adnak 2dl-t. Max 100ml, amit elhozhatok, egy másik gyógyszertárban pedig 60ml, egy máskban meg 30ml.. szóval 200ml-t sehonnan sem tudok elhozni egyszerre.. pedig nagyon jó lenne :)
2012. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Én is 100ml-ben veszek többen nem adnak XD deh én most 2 naponta használom, mert nagyon megritkult a hajam egy betegség miatt. szóval 4 naponta veszek, egyszer néztek furcsán rám, de nem szóltak érte:D És ki ő, hogy megmondja, hogy miből mennyit veszek? Az a dolga, hogy kiszolgáljon:D
2012. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk kiadják a 2 decit és már furcsán sem néznek. Látják, hogy fiatal lány vagyok, hosszú hajjal, szerintem meg sem fordul a fejükben, hogy esetleg emésztési problémáim lehetnek, sőt az sem, hogy egyáltalán hallottam valaha erről, hogy mire is használatos a ricinusolaj... Meg amúgyis ma már eléggé elterjedt, hogy a nők ricinusoznak, még lehet, hogy a patikusok is csinálják. Nem szólnak érte soha. De ha csúnyán néznek, akkor mondd, hogy azért van ilyen szép egészséges sörényed, mert ezt a sok olajat amit felvásárolsz mind rákened, és ő ezzel hálálja meg... Többet nem fognak kérdezősködni.
2012. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Ez komolyan ekkora probléma? :) Ha az egyikben furán néznek, elmész egy másikba... az ő problémájuk, hogy más patika bevételét növeled. Én még sosem vettem 100 ml-nél többet, az meg elég pár alkalomra. Ha épp a patika felé járok, beugrom a következő adagért.
2012. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra gondoltam, hogy akkor megyek másikba, csak nem tudtam hogy hogy fogadnak majd... de így is ki lettem segítve, mert a legtöbb válaszoló nem visz 2dl-nyit, hanem csak a felét, úgyhogy akkor a másikba már majd ennyit próbálok kérni, hátha akkor nem lesz gond..

Köszi a válaszokat!:)

2012. jan. 31. 09:53
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

De megteheted azt is, hogy az egyik patikában veszel 100 ml-t, aztán átsétálsz a másikba, és ott is veszel 100 ml-t. ;]


Egyébként csak ricinust kensz a hajadra, vagy kevered olívával?

2012. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ez tényleg jó ötlet!:)))) Köszike!:)

Én szoktam keverni egy kis olívával!:)

2012. jan. 31. 10:01
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is sokat szoktam venni, de van a városomban vagy 3-4 gyógyszertár így mindig máshova megyek.

Egyébként nem szólt be még senki sem, csak egyszer megkérdezte az eladó nő, hogy hajra vagy hashajtónak kell?

2012. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

szijasztok :) bocsi az offért de ti hogy kenitek a hajatokra? csak a tövére vagy máshova is? és hogy tudjátok egyenletesen eloszlatni? mert nekem nem mindenhol megy a tövére.. :S

és nem akarom h összevissza nőjön a hajam..

2012. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!