Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok pattanások...

Mit ajánlanátok pattanások ellen amit a gyógyszertárba lehet venni?

Figyelt kérdés
Valamiért egyre több pattanás van az arcomon és már nagyon rossz...Van valami olyan erős szer,krém vagy akármi ami leszárítja,eltünteti?FONTOS
2011. dec. 10. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Kamillatea-vattakorongot mártsd bele,és dörzsölgesd az arcod.
2011. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szalicil
2011. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Zynerit 2 komponensű oldat.. De már egy csomó helyen írták, meg javasolták is, nem találtad meg?!?
2011. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aknesol.
2011. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyire súlyos a helyzet,akkor vagy bőrgyógyászhoz,vagy orvoshoz kell elmenned,hogy felírjon valamilyen kenőcsöt, az nagyobb eséllyel lesz hatásos mint amilyen tippeket itt kapsz.
2011. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem... nekem is írt már fel bőrgyógyász mindenféle ecsetelőt, meg kezelőt és végül a kozmetikusom ajánlotta a Zyneritet ami végül segített.
2011. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam a gyógyszertárba ott ezt ajánlották:BIODERMA Sébium AI. Esetleg valakinek véleménye,tapasztalata erről a termékről?
2011. dec. 12. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom, de szerintem a Bioderma termékek jók, dícsérik őket.
2011. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!