Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kímélő hajfesték vált...

Milyen kímélő hajfesték vált be nálatok?

Figyelt kérdés
Be szeretném festeni a hajamat, de amikor pár éve utoljára próbálkoztam vele, nem bírta fejbőröm.
2012. febr. 22. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld a hennát, gyógynövényboltból.
2012. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hennával csak az a gond, hogy minden festés után egyre sötétebb lesz a hajad és nem tudom ezt akarod e.
2012. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
L'Oreal Creme Gloss. Szép és kímélő.
2012. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Lorealos valóban kímélő? Úgy értem három hónap múlva sem lesz töredezett és elvékonyodott a hajvéged? Mert azt nagyon értik a hajfestékek, hogy festés után ragyogjon a hajad meg rugalmas legyen. Aztán egy reggel arra ébredsz, hogy megint történt valami a fejeddel.
2012. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt vele gondom.....mert ez nem festék, hanem hajszínkrém, nem olyan durva, mint egy festék. Én pl. hennával nem merném, mert egy csomó hajfesték dobozára rá van írva, hogy "kivéve hennával festett hajra" Magyarul ha egyszer át akarnám festeni nem hennással mert megtetszene valamelyik, akkor nem használhatnám. Nem tudom miért...


Ja, és én szőkét vettem a L'Orealból :)

2012. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, asszem ennek a L'Orealnak a dobozán is rajta van, hogy "kivéve hennával festett hajra"
2012. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Színezőben nincs erős oxi, amúgy szerintem elég jó a Belle color festék.
2012. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!