Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van, hogy a rendszeres...

Miért van, hogy a rendszeres tisztálkodás ellenére is izzadok ebben a melegben ezzel testszagot árasztva?

Figyelt kérdés
Mert nagyon sokan azt állítják nem nagyon izzadnak és megdicsérik őket a lányok a jó illatuk miatt.
2012. aug. 22. 15:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, megírnád nekünk a korodat? Sokat számít ebben a helyzetben.
2012. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérdésedben benne van a válasz: azért izzadsz, mert meleg van, nincs ezen nagyon mit csodálkozni, használj dezodort és akkor nem leszel büdös, a fürdés nem elég a testszag ellen.
2012. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
az is előfordulhat, hogy a tusfürdőd nem jó
2012. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
coopban vásárolt tusfürdő
2012. aug. 22. 15:30
 15/18 A kérdező kommentje:
illetve coop-os
2012. aug. 22. 15:31
 16/18 anonim ***** válasza:
próbálj ki egy másik tusfürdőt, vegyél ugyanolyan fajtájú dezodort is, és borotváld le a hónaljad! (összegezve az összes választ, ezeket tudjuk ajánlani :D )
2012. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A dezodor nem egyenlő az izzadásgátlóval!

Ha nagyon gáz a helyzet, használd mindkettőt.

Illetve gyógyszertárban lehet kapni speciális izzadás elleni ecsetelőt, hintőport meg golyós stiftet is.

Ja, és a melegben zuhanyozz többet. Felfrissülsz tőle.

2012. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Megfelelő termékekkel és apró trükkökkel lehet javítani a helyzeten, de a legfontosabb, hogy ebben a melegben mindenki izzad, csak különböző mértékben.


Én is nagyon sokat izzadok, de én megtaláltam azt a dezodort, ami nekem a leginkább bevált (rexona) és ezt nem cserélem le semmire.

Egy apró trükk, amit újságban olvastam: a dezodort este, zuhanyzás után a száraz bőrre kell felvinni, hogy éjszaka beszívja a bőrbe, így másnap nem izzadsz annyira. Én 2 hónapja így csinálom, és kevesebbet izzadok, mint korábban.

Egyébként a legtöbben ilyen melegben hordanak magukkal dexodort meg ilyesmit és ha szükséges használják. Persze nem az utcán, de mondjuk a mosdóban nem gáz.


Nálam szokott lenni törlőkendő, dezodor és testpermet. Ha nagyon izzadok bemegyek a plázába a mosdóba, megtörlöm a hónaljamat a nedves törlőkendővel, és használok testpermetet/dezodort. Dezodorok vannak kisebb kiszerelésbe, ami pont jó, mert még kis táskában is elfér.

17/L

2012. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!