Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik az alapdarabok ezeken...

Mik az alapdarabok ezeken belül (ruha, táska, kiegészítők, sminkcuccok, tisztálkodás)?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.szeretnék egy nagybevásárlást.ma válogattam a ruháimat és rájöttem h van olyan ami teljesen felesleges,nem is használom.Most szeretnék mindenből egy-egy alapdarabot venni,amiket jól tudok kombinálni.Ötletek?
2009. okt. 29. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem egy farmert mindenképp vegyél, és egy kötött pulcsit vagy amilyent szeretsz.Póló egy fekete/fehér sztrem sosem árt.Táskát olyant vegyél amekkora kell neked,amit több helyre is vihetsz magaddal inkább feketét.Vegyél öveket akár több szinűt is de az is jó ha csak öv csatokat veszel akkor azt tudod variálni és nem kell 100 övet venned.Sminknek szerintem ha nem vagy nagyon sminkelő egy spirál meg ceruza,szájfény/rúzs.Alapozó ha problémás a bőröd.Sminklemosó, vmi hidratáló arc-kéz krém.Most hirtelen enyni jutott eszembe. 15/L
2009. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A farmer az nagyon jó mert szinte minden felsőhöz felhúzhatod. Azt már te döntöd el hogy mennyit szánsz rá, és milyen fazont és színt vásárolsz. Emellett jó ha van egy fekete elegáns szoknyád vagy nacid ha valami alkalom van feltudd húzni, ehez egy fehér bézs színű blúz jöhet. A hidegebb időkre beszerezhetsz pár pulcsit, kötöttet is ami jó meleg. Sapka-kesztyű-sál. Nyárra rövidnacik, toppok. Tavaszra, nyárra rövidujjú pólók színek szerint. Kiegészítok lehet akár bizsu is színek szerint. Táskából szerintem nagyot válassz lehetőleg feketét az megy mindenhez, és sok női kacat elfér benne. Nem tudom mennyire sminkelsz de alapozó, szemceruza, szájfény, szempillaspirál mehet a nesszeszerbe. Parfüm és dezodor is.
2009. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!