Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van, hogy a rendszeres...

Miért van, hogy a rendszeres tisztálkodás ellenére is izzadok ebben a melegben ezzel testszagot árasztva?

Figyelt kérdés
Mert nagyon sokan azt állítják nem nagyon izzadnak és megdicsérik őket a lányok a jó illatuk miatt.
2012. aug. 22. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Erre való a dezodor, meg társaik. Ha hosszabb ideig kint vagy akkor vigyél magaddal is és kend be néha a hónaljad, a szagok általában onnan jönnek... mást nem igazán lehet tenni ellene.
2012. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy.

Kamasz korban ez előfordul sajnos.

2012. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Milyen összefüggés van itt a korban. Minél idősebb annál több szagot termel?
2012. aug. 22. 15:10
 4/18 anonim ***** válasza:
A kamaszok jobban izzadnak, csak annyi.
2012. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A testszag anyagcsere-problémákat is jelezhet. Nem mondom, hogy ez van neked, csak egy lehetőség.

Sőt, a túlsúly is okozhatja.

2012. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Borotváld a hónaljad! Tapasztald ki, hogy neked melyik deó válik be! Egyes deóktól én csak jobban izzadok és érzetre is nyálkás marad a hónaljam. Nekem a Nivea vált be.
2012. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van. Este megfürdök, aztán reggelre meg tiszta büdös vagyok. De én már kiskorom óta ilyen nagyon izzadós vagyok. Nekem a dezodorok nem segítenek semmit, még a szagot sem nyomják el igazán, úgyhogy most nem tudom melyik zavar jobban, a sok nedvesség vagy a szag. :S


17L

2012. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
zuhany + dezodor pl: Axe és tuti nem leszel testszag 19/L
2012. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jah és amúgy ha fiú vagy akkor normális hogy "erősebb" az illatod mint a lányoknak. Na mindegy remélem érted. :D
2012. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kamaszkorban, illetve változókorban (40-50 év körül) kicsit felborul a hormonháztartás, azaz akkor alakul ki, addig formálódik, változik, ingadozik egy ideig.

Pl. a serdülő fiúkban a tesztoszteronszint megemelkedése okozza azt a rusnya, esetenként bibircsókos, dudoros aknés arcbőrt.


Vagy azért izzadsz, mert kamasz vagy; vagy simán azért, mert ROHADT MELEG VAN! :D

Mások is izzadnak, hidd el, de pl. hordanak magukkal mindenféle dezodort, izzadásgátlót, parfümöt és néha közben is befújják magukat.

Egyébként minden ember másféle, különböző mértékben izzadunk. Alkat kérdése is.

Velem egyidős fiú jobban, a másik kevésbé izzadós, mint én magam. :P

2012. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!