Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágattam a hajam rövidre,...

Levágattam a hajam rövidre, de megbántam. A hosszú sokkal jobban állt. Mit csinálhatok hogy gyorsabban nőjjön?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Póthaj.

Ricinus olajjal kend.

2012. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A póthaj nem jó, mert nagyon rövid és csúnya lenne. A ricinusolajat már hallottam, de nem mertem kipróbálni, de az lesz..
2012. aug. 13. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
+hidd el, én is ahányszor levágatom megbánom, de utána 1 hét és már tetszik is, mert megszokom, habár tavaly nyáron a frufrum a homlokom közepéig lett levágva és nagyon hülyén nézett ki, de feltűztem mindig, és sokkal jobb lett, és szerintem is ricinus olaj, ha annyira szeretnéd, hogy gyorsabban nőjön :))
2012. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja hogy jól áll így is, de nem tudom... nekem jobban tetszett amikor hosszú volt
2012. aug. 13. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha azt mondják jól áll akkor úgy van, csak épp te megszoktad már a hosszút magadon. Hajnövesztő szerek nem léteznek, szóval nem igazán tudsz mit tenni egyébként sem. Esetleg hajpótlás, felvarrás, ha van rá pénzed.
2012. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szokatlan és hiányolod a hosszú hajat. Azért egy mondjuk egy hátközépig érő hajat levágni mondjuk fül alá érőre, elég drasztikus változás, de ha mások szerint jól áll, akkor ne aggódj, biztos így is van. Egy-két nap és megszokod, s tetszeni fog.


Ha mindenáron növeszteni akarod, próbáld ki a ricinusolajat, vagy a bánfi hajszeszt.

2012. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyél türelmes. :D Az a leghatásosabb. Szedj vitamint, a belső táplálás a fontos. Ricinust... ahogy gondolod. Nálam nem használt, és az "5 centit nőtt a hajam egy hónap alatt" sztorikra sem láttam még élő bizonyítékot, de próba-szerencse. :)

A legegyszerűbb viszont, ha megtanulod kezelni a séródat. Eleinte furcsa, az új fazont mindig meg kell szokni. De nincs olyanhaj, amit ne lehetne előnyösen beállítani. :)

2012. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A ricinusolajat kipróbálom, de lehet hogy marad röviden :D ♥
2012. aug. 14. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!