Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez stria? (Kérdésed túl...

Ez stria? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha így összenyomom a combom,vagy a lábam akkor ilyen

[link]

[link]

(előtte azt kell nézni)

De miért ilyen?Pedig csak 15 éves vagyok,160 centi vagyok és max. 55 kiló,régebben többet tornáztam,most kicsit elhanyagoltam magam,de keddtől megint elfogom kezdeni a tornákat,akkor el fog tűnni?Mert így nagyon ronda,félek,hogy így egy fiú sem fog rám nézni :'(



2012. aug. 10. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem stria, hanem narancsbőr. Sporttal, megfelelő táplálkozással és sok folyadék fogyasztásával el lehet tüntetni.
2012. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

elég sok lánynak ilyen.:/!

énis 15vagyok de nekem is ilyen.:( deamúgy hidd el ha valaki szeret akkor elfog ezzel is fogadni:)! de tornázz énis tornázok és hátha elmúlik.:)!

2012. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nagyon remélem,mert így undorító,rossz nézni komolyan :(

köszönöm szépen!!

2012. aug. 10. 15:38
 4/6 anonim válasza:
barátnőm mondta hogy a napi 2liter víztől ha annyit iszol attól is múlhat..:DD azzelőzőválaszoló (15L)
2012. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a vízfogyasztástól nem fog elmúlni. A narancsbőrnél a zsírselytek nem megfelelően rendeződnek el, tehát a mozgás elengedhetetlen !
2012. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam :P

Köszi

2012. aug. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!