Simda kérdése:

Mikor lehetek szőke?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék szőke hajat. Ezzel csak annyi a probléma, hogy festett fekete vagyok. Már a frufrum fele szőke, és a fekete is már eléggé kopott. Inkább sötét barnának mondanám. A szőkítéstől nem károsodott a hajam. Lehet, hogy csak azért, mert keveset szőkítettem?Ha az egész hajamat leakarom szívatni, szerintetek 2 hét múlva elkezdhetem?

2012. aug. 6. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elkezdheted, de szerintem ne legyél rögtön szőke, hanem először barna, és majd utána. Hidd el, nekem festett barna után a szőkítés is hihetetlenül roncsolta. Neked még jobban tönkretenné.
2012. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szívatás nagyon roncsolja a hajat. Főleg, ha már eleve igénybe vett a sok festés miatt. Ha még is emellett döntesz, számolj arra, hogy 10-15 centitől meg kell válnod.
2012. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. aug. 11. 13:34
 4/4 anonim válasza:
Hajfesték+12%-os oxi. Ez is roncsolja, de nem annyira mintha leszívnád.
2012. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!