Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha feketére festem a hajam,...

Ha feketére festem a hajam, utána lehetek még szőke?

Figyelt kérdés
Az alap hajszínem szőke. Be szeretném festeni feketére, de csak kimosható festékkel. Az érdekelne, hogy ez mennyire károsítja a hajat, és, hogy lehetek még ilyen szőke anélkül, hogy szőkére festetném, vagy csak akkor ha megvárom még lenő? Ja és még, hogy mennyi ideig marad benne egy ilyen kimosható hajszínező?
2011. szept. 18. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
a kimosható festék nem károsítja a hajad. a dobozán meg rajta van,hogy hány mosást bír ki, de általában 6-8 mosást bírnak.
2011. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát többféle színező is van, van ami pár hajmosás után kijön, van ami kb. egy hónap alatt. Szerintem nem károsítja a hajat.

Nekem középbarna hajam volt, mielött elkezdtem rendesen feketére festeni, én is kipróbáltam a színezőt. Kikopott, de sötétebb barna maradt a hajam. Lehet, hogy a szőkéről jobban kikopik, de azért számíts rá, hogy egy kicsit sötétebb marad.

2011. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. És körülbelül egy év után sem kopik ki teljesen rendesen?
2011. szept. 18. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
addigra szinte lenő.
2011. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egészen hosszú, derékig értő hajam van, amit nem szívesen vágatnék le.
2011. szept. 18. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!