Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajat feketére szinezővel?

Szőke hajat feketére szinezővel?

Figyelt kérdés

Ki akarom próbálni, hogy hogy állna a fekete/sötétbarna haj. Csak attól félek, ha ilyen szinezővel befestem a szőke hajam(5-6 mosásos v milyen:D) akkor a végén csunya szine lesz.És mivel nem biztos h én sötéten akarom hagyni,tehát azt nemtudom rögtön befesteni szőkére. Volt már valakinek ilyen? Vagy vmi elkézelés? Félek h ha kopik a festék hülye szinü lesz a hajm:S

elöre is köszönöm a válaszokat:)


2011. jún. 5. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam szőke hajra fekete szinezőt. Az eredmény: vártam egy hónapot de csak nem akart kopni, viszont elkezdett lenőni ( pedig szinezővel készítettem) A végén a fodrász tudta csak helyrehozni közel egy év alatt, mert nem akartuk kihidrogénezni, hogy ne menjen teljesen tönkre a hajam. Ha ki szeretnéd próbálni, mindenképpen fodrásszal szineztesd be, mert ők alacsonyabb hatóanyagú peroxidot használnak és így tuti kimosható lesz. Óvatosan a kísérletezgetéssel, de azért sok sikert az eredményhez.
2011. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kopik hülye színű lesz ez igaz, szürkés-sárgás, mert fokozatosan kopik ki. De szerintem azért sem érdemes, ert ha mégis esetleg jól állna, akkor is, ha befested, akkor kb 2 hét után ahogy nő le a hajad olyan hatása van, mintha kopaszodnál. Szóval nem ajánlom egyáltalán.

Nekem egyik ismerősöm farsangkor befestette feketére, kikopott teljesen olyan 3 hét alatt, és mondjuk neki volt humorérzéke hozzá, meg különben is viccből csinálta, de nagyon csúnya volt. Szóval ne tedd!

2011. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor mégjo h nem probáltam ki:DD köszönöm a válaszokat,maradok a szökénéL:)
2011. jún. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!