Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a barna hajamat szinezővel...

Ha a barna hajamat szinezővel feketére festem, akkor az minden vízzel érintkezés után enged a színéből?

Figyelt kérdés

Fekete lesz a víz?:)

És befogja fogni a bőrömet is? Azt mivel lehet eltüntetni onnan a hajtövektől?

Egyenletesen fogja befogni a hajamat?

Kb hónaljig érő hajhoz egy tasak elegendő?

Melyik a legmegbízhatóbb márka?


2009. júl. 11. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
igen mindig fog engedni a színéből, igen valószínűleg a vizet is beszínezi de a bőrödet nem fogja megfogni ha egyenletesen kened a hajadra akkor egyenletes lesz sztem a biztonság kedvéért vegyél 2 tasakot h nehogy az legyen h kevés a festék hát én palettét használtam
2009. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem barna hajam volt fekete színezőt vettünk és nem fogta be csak a festék a színező nem éri meg az árát de ha azt vesszük menyire roncsol nekem is fekete festett hajam van több,mint fél éve nem olyan rég elkezdett csomóba hullani azóta nem festem és vissza akarok térni az eredeti haj színemre.Viszont először erősödött és egészségesebb lett tőle a hajam csak biztos rossz hajfestékre váltottam.
2009. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát csak akkor lesz fekete a víz ha vmien samponnal kimosod szóval ha elmész strandra akkor nem lesz olyan a víz szóval magad után nem fogsz kondenz csíkot húzni xD sztem is inkább 2 tasakot vegyél én asszem palettával színeztem be a hajam sztem elég jó és am most elmondom neked h nem fog könnyen kimenni a hajdból a fekete pl a dobozra az van ráírva h 32 mosás ez haszugság nekem egy évig volt benne a fekete és nagyon megbántam és én midnen nap mostam a hajm de semmi:( szóval előtte jól gondold meg h beakarod e festeni a hajad remélem tudtam segíteni:)
2009. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!