Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a barna hajamat szinezővel...

Ha a barna hajamat szinezővel feketére festem, akkor az minden vízzel érintkezés után enged a színéből?

Figyelt kérdés

Fekete lesz a víz?:)

És befogja fogni a bőrömet is? Azt mivel lehet eltüntetni onnan a hajtövektől?

Egyenletesen fogja befogni a hajamat?

Kb hónaljig érő hajhoz egy tasak elegendő?

Melyik a legmegbízhatóbb márka?


2009. júl. 11. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, minden mosásnál kopik és a víz is szürkés feketés vagy milyen tőle. Nekem kékesfeketére volt festve színezővel, mindig kék volt a víz tőle. De a bőrömet sosem fogta be. Csak festés után a fejbőrt, de azt szappanos vizes vattával sikáltam le.

Szerintem elég egy a hajadhoz, nekem combig ér, arra 3 kellett. Márkát nem tudom... én mindig a legolcsóbbat vettem, azzal sem volt gond:) Ha eredeti hajszínedre fested akkor egyenletesnek kell lennie, ha rendesen sikerül bekenni.

2009. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Nem lesz fekete a víz, hanem csak "színes", sötét. :) Ami nem olyan vészes, pláne ha nem első mosásról van szó!

2. Nem fogja be nagyon a bőrödet, max. ha izzadsz és az lefolyik a hajadon (pl. egy jóóó buliban:D), kicsit talán megfogja a pólódat. Ilyenkor nem ajánlott a fehér. :) Ez sem mindig fordul elő, ne tombolj nagyon, akkor nem is fogsz izzadni! :) Amúgy a bőrödről egyáltalán nem nehéz eltüntetni, ha netán befogja, kis vizes papírzsepi:), nedves törlőkendő...ezek könnyen eltüntetik! Ha attól tartasz, hogy a festésnél fogja majd be a bőrödet: jól ki kell mosni az egészet a hajadból, amíg "vízszínű" nem lesz a víz. :D Ettől nem kopik le a szín a hajadból, de ezt így kell csinálni. :) Fokozottan figyelj a hajtövedre és a fejbőrödre! Így bizti nem marad rajta festéknyom! :)

3. Ha egyenletesen kened fel, vagyis mindenhova jut a festékből, egyenletesen fogja be! :)

4. Veszel 2 tasakkal, felkened először az egyiket, ha az nem elég, ott a másik is. :)

5. Ez jó kérdés....:D Palette és az összes többi olyan márka jó, amelyről hallottál! :)



Remélem tudtam segíteni! :)

2009. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat. hasznosak voltak :)
2009. júl. 11. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!