Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányadik szőkítés után lehetek...

Hányadik szőkítés után lehetek ismét a feketéből szőke?

Figyelt kérdés

fekete hajszínzőtől ugyanolyan nehéz megszabadulni mint egy normál festéktöl?

május végén már nagyon untam a "seszínű" hajam,( ezt mondanám olyan sötétszőke világosbarna köztinek) befestettem HAJSZÍNEZŐVEL (mert festékkel nem mertem kísérletezni) feketére,de nemigazán tetszik a lenövés,ami most nagyon beindult amióta fekete a hajam,szőkénél nagyon tört a vége,feketénél viszont erőteljesen hullik a hajam...esetleg még valami hajápolós praktikákat tudtok ?


2011. júl. 4. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A színezőkkel semmi tapasztalatom, én 3 évig festettem sötétbarnára a hajam(ami amúgy feketének tűnt...), most meguntam, és világosítani akartam. Loreal effasorral próbáltam leszedni a feketét, de az állítólag tilos 12%-os peroxiddal is csak úgy nagyjából jártam sikerrel, olyan jó középvörösre tudtam a hajamat leszívatni, ráadásul 2 alkalom és 30-40 perc kellett hozzá... Befestettem hamvas barnával hogy a vörös színt eltüntessem, most totál szép, vörös nélküli világosbarna hajam van:) Most marad egy darabig, aztán szerintem én is megcélzom a szőkét, ugyanilyen módszerrel, vagy a syoss lightenerrel:)


Mondom, nekem ez festékkel volt, hajszínezővel tényleg nem tudom, mi a helyzet, de ilyenkor azt szokták tanácsolni, h várd meg, amíg kikopik, és ne "kínozd" feleslegesen a hajad:D


21L

2011. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál,hát már nemtudom hányadszor mosom a hajam 3 hete lett utoljára ráfestve de csak egy kicsitt lett szürkés szine,nem nagyon akar kijönni,dobozán az volt 24 hajmosásig tart...
2011. júl. 6. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!