Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből hogyan lehetek szőke?

Dorykaaa kérdése:

Feketéből hogyan lehetek szőke?

Figyelt kérdés

Többször volt már festve a hajam vörös,barna, és most fekete volt már benne szőke melír is ott nem fogta be a festék..

A feketés hajamból szeretnék valami világos barna , szőke hajat de inkább szőkét. mivel próbálkozzak ami nektek is bevált?


2012. jan. 15. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
wuhuhúúú.......esetleg...van olyan festék,ami rétegenként szedi le a festéket a hajadról...azzal, nagyon apránként, nagyon óvatosan...de akkor sokáig elég csúnya lesz a hajad...fodrásznál érdeklődj
2012. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Húú ez elég hosszadalmas folyamat feketéből szőkét varázsolni. Először le kell szivatni a feketét és csak utána rá a szőke festéket.
2012. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

olvastam már hogy bolti hajfestékkel csinálták többet de van aki sima szőkítőporral.. és az meg besárgult.

2 szőkítés egymás után és aztán egy következő szín rákenése.

hajam hogy viselné ?

bár már elég régóta festetem meg vasalom és nincs különösebb baja

2012. jan. 15. 18:41
 4/9 A kérdező kommentje:
fodrásznál voltam azt mondta 3-4 hónap mire megcsinálja mivel nem akarja annyira roncsolni de én hamarabb szeretném mert elég érdekes színei vannak fekete és szőke között mire szőke lesz
2012. jan. 15. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
mindenképp fodrásznál csináltasd..és igen, hosszú idő, de ezt be kell vállalnod, különben leég a hajad...tudom, hogy nem fogsz elmenni fodrászhoz, sajnos, szal ha már mindenképp otthon akarod,akkor krémmel és NE PORRAL! de megsúgom, hogy az sem lesz rövidebb..időben mármint..
2012. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha fodrásszal csináltatom ő tud valamit csinálni hogy ne legyen sárgás színű a hajam ? mert elég érdekes lenne sárga hajjal járkálni az utcán
2012. jan. 15. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Készülj fel rá, hogy a répaszínt nem fogod megúszni a szőkévé válásod közben.

Szivatni kell majd a hajad többször is. És ha nem akarod, hogy leégjen a hajad, akkor fő a fokozatosság, tehát fogadd meg a fodrászod tanácsát.

2012. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én full szőkéről váltottam étcsokoládéra(majdnem fekete),és 2 év sötét után most megyek vissza szőkére,melírral. na most ne cseszd el a hajad mint én,mert nekem van 10 cmes lenövésem a többi a sötétből lett vörös,na és most ezen van a szőke melír.ne csinálj magadból papagájt mint én :D szóval szívasd le a hajad 1szer,majd menj rá vmi szép barnával,a lényeg a fokozatos világosítás legyen.a barnáktól haladva a szőkék felé.hajrá! :D
2012. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rákentem a szőkítő port sárga és barna lett a sárga szint szeretném megtartani a barnától kéne megszabadulni :D
2012. jan. 17. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!