Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből szőke! Lehetséges...

Feketéből szőke! Lehetséges "gyorsan"? Vagy mindenképpen hónapokat kell "rááldoznom"?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem akarod h tönkremenjen a hajad akk igen,elég sokáig fog tartani :S de inkább ez,minth szétégjen a hajad .. :P
2010. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát ha nem akarod h baja legyen a hajadnak akkor várd ki az időt! egyébként szerintem a feketét elsőnek ne egyből szőkével fesd át mert borzalmas színe lesz hanem nagyon világos barnával aztán szőkével...
2010. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
festések között minimum egy hetet kell várni!!!!
2010. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia:)

van egy módszer, amivel állítólag gyorsan lehet világosítani:)

[link]

itt olvastam máskor:)

remélem segítettem:)

2010. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csak hogy biztosan megtaláld:

[link]

ART DECO-JO extra gyors világosító mód

sok sikert:)

2010. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) majd még átgondolom h lenne a legjobb . vagy h egyáltalán váltsak e :)
2010. máj. 17. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért akar itt mindenki feketéből szőke lenni???

azért mert az a legdrasztikusabb?

2010. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nemtudom h akarok e :) alap szőke vok csak feketére festettem mert ez jobban tetszik.viszont sokmindenki mondja h váltsak vissza
2010. máj. 19. 01:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!