Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik ezek a piros foltok...

Mik ezek a piros foltok rajtam zuhanyzás után?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel vettem észre, amikor felébredtem(megizzadtan) mentem a zuhanyzóba, letusoltam magam Avon-os tusolóval.Miután kijöttem, megtörölköztem pár percre rá a hasamon piros világos foltok jelentek meg. Nem viszkettek, nem csíptek, semmi. Aztán pár percre rá meg elmúltak. Mitől lehetett ez?

Gontoltam alergiára, de hát már több hete az a fajta tusolóm volt az Avon-ból. Aztán még arra is gondoltam, hogy lehet a melegtől vagy mert meg voltam izzadva.

Ma voltam a városban és vettem Johnon´s tusolót.


2009. júl. 18. 11:21
 1/4 anonim válasza:

Hali!

Valószínüleg tényleg allegia,a melegvíztől lehet melegallergiád(kezdődő)ami fokozódni fog,ha nem zuhanyozol a továbbiakban langyos vízzel,ha az lesz,akkor szabákyosan égő érzés lesz egy jó 5 percig majd a hatalmas piros foltokon.

Ha az Avonra vagy allergiás,akkor kerüld,itt teszem hozzá az Avon számtalan termékére én is allergiás vagyok,sőt még a Vichy-re is meg még rengeteg más dologra :( Akár a Johnsonsra is lehetsz allergiás :(

Írtad,hogy már több hete ezzel tusolsz,bármikor kijöhet az allergia,ami egészen a sebesedési fajulhat(saját példa).Ha nem múlik,keress fel bőrgyógyászt az ír fel neked fürdetőkrémet (ami pocsék állagu,de jó)egy darabig azt használod és utánna kísérletezgethetsz a tusfürdőkkel.De vigyázz előbb utóbb az újra is lehetsz allergiás,javaslom pár hetente,havonta váltani!

Üdv:Arienn9

2009. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős:) Rajtam is megjelennek a foltok minden tusolás után. A meleg víztől van. Kb. két éve jelentek meg először, elmentem orvoshoz, gyógyszertárban kapható "tusfürdőt" írt fel, amit helyben kevernek ki. Színtelen, szagtalan. Használtam is jó pár hónapig de ugyanúgy kijöttek rajtam a foltok utána is. Próbálj meg langyosabb vízben tusolni, de ha nem látsz javulást akkor szerintem fodulj orvoshoz, mert lehet, hogy tényleg allergiás vagy a tüsfőrdőben található valamilyen illatanyagra pl...
2009. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Thanks a válaszokat :) Este akkor kipróbálom a langyos vízzel való tusolást, mert igaz. Mindig meleg, forró vízzel szoktam zuhanyozni.
2009. júl. 18. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt, de nekem valsz a tusfürdő miatt, meg én viszkettem is, már csak a babát birom a baba lanolinos tusf-től nem jöttek ki...
2009. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!