Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotváltam ott lent, és hát...

Borotváltam ott lent, és hát másnapra tiszta piros pöttyök lettek ott :S :S (zuhanyzás közben) mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, most csináltam először.Amúgy úgy akartam csinálni hogy ha majd lefekszek valakivel akkor előtte leborotváltam...hát most így csináltam és örulök neki mert ha pl.azelőtt borotváltam volna akkor másnam meg oylan sok kis piros pötty lett volna .. hát a csaj otthagyott volna a francba...válaszokért először is köszi
2010. szept. 10. 15:48
1 2
 1/13 anettka. válasza:
Tök normális, érzékeny a bőröd, de javaslom a női borotvahab használatát.. vagy esetleg én nivea tusfürdőt használok ami 2 in 1, tehát oan anyagok vannak benne, illetve oan az állaga h. lehet vele borotválni is!! ezt nagyon javaslom, illata is tök jó, és téll hasznos, és olcsóbb megoldás mintha vennél 1 tusfürdőt és 1 borotvahabot is.. én egyébként sokáig férfi borotvahabot használtam, de az csak jobban erősíti a szőrszálakat, úgyh. NE! egyébként hány éves vagy??
2010. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
izé :D fiú vagyok :P 14
2010. szept. 10. 16:09
 3/13 anonim ***** válasza:

tusfürdőt használj borotvahab helyett, nivea az jó. utána borotválod és be kell kenni valami bőrnyugtató krémmel. abból is jó a nivea, de bármi más is.


egyébként normális hogy kipattogott, még egy darabig így is lesz, de aztán hozzászokik a bőröd és elmúlik.

2010. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mondjuk 14 évesen még marhára ráértél volna ezzel...
2010. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát engem kurv4ra idegesít az hogy dzsungel van a nemi szervem körül...


Am nagyon köszi a válaszokat sokat segítettetek

2010. szept. 10. 17:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves fiú vok és lassan 1 éve borotválom és mindig piros lesz utána.Szval nincs gond.:DD
2010. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És nekem a pirosság eltűnik egy éjszaka alatt.*előző vtam
2010. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hmm. Értem... csak h nkm az a baj h nkm nem piros hanem kb. minden 2. szőrszáll pattanás szerű piros pötty ( néhányból ki is lehet nyomni azt a fehér gennyet :SSS) szval nemtom nem kéne ezzel elmennem bőrorvoshoz? :S :S
2010. szept. 12. 00:13
 9/13 anonim ***** válasza:
nekemis vt ilyen.ne aggódj elfog múlni egy idő múlva.
2010. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én bortválom elég rég óta és nem múlik el, próbáltam már mindent, de mindig ilyen lesz és csak 4-5 nap mire elmúlik! próbáld ki a krémet szőrtelenítőt...
2010. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!