Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Hogy szoktatok hozzá...

Csajok! Hogy szoktatok hozzá az epiláláshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyszerűen már megőrülök! Sajnos a legtöbb testrészem igényli a szőrtelenítést. Gyantázást nem szeretem,mert meg kell várni míg újra kinő a szőr,krémet bikinivonalon és hónaljon használok(nem sokat ér,emrt pár nap múlva nő vissza),borotvát majdnem mindenhol,epilátort egyszer próbáltam a leborotvált lábamon és majd nem rosszul lettem. Nagyon fájt,pedig épp,hogy 1 mm-es szőrt téphetett ki. A borotválást mindenképp abba akarom hagyni,mert másnap már nő vissza mindenhol és csúnya. Illetve erősebb szőrszálak nőnek vissza. Ti hogyan szoktátok meg az epilátor használatát? Előre is nagyon köszönöm! 17l
2012. aug. 1. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy nem szoktam meg, próbálkoztam vele, az egy dolog hogy fáj(bár nekem a lábamon nem igazán fáj) de egyre több szőrbenövést okoz amitől foltos is lett a lábam, szóval soha többé epilátort. Nem ajánlom senkinek, ennél még a borotválás is sokkal jobb. Én maradok is amellett akkor is ha 2naponta kell csinálni.
2012. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is benőtt a szőr, 3-4 éve epiláltam talán utoljára, de a mai napig látszódnak a sebek.


Egyébként nem lehet megszokni. Talán azért könnyebb a 3. vagy 4. alkalom, mert már tudod, mire számíts.

2012. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem borotválok. Gyantázás után szoktam át epillátorra és nekem pl egyáltalán nem kellemetlen... Bár elég jó a fájdalomküszöböm.
2012. aug. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát nekem soha nem volt ilyen gondom. Én nekem sose fájt az epilálás. Pedig minden testrészemen azt végzem.

13/L

2012. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre nagyon fájt,csak az egyik lábamat tudtam leepilálni.A 3-4. használatnál már csak egy kicsit fájt.Meg kell szokni és ugye a szépségért meg kell szenvedni.Epilálás előtt meleg vízbe kell tenni a lábat és nem fog annyira fájni.Én zenét hallgatni is szoktam közben,megnyugtat és legalább a zenére figyelek.xd Borotválni nem jó,igaz könnyebb,gyorsabb de,beerősíti a szőrt.
2012. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a nyár eleje óta használok epilátort. Úgy szoktam meg, hogy először csak épphogy átmentem, kitéphetett talán 5-6 szálat vagy annyit sem. Másnap megint, és már sokkal könnyebb volt. Harmadnap már az egész lábamat letudtam epilálni gondok nélkül. Rájöttem, hogy nem is rossz, csak mivel mindenhol azt hallottam, hogy milyen iszonyú, szinte "kitaláltam a fájdalmat".


Előtte mindig leradírozom, utána kamillás hintőport használok. Eddig nem volt tőle szőrbenövésem.

Ja, és a karomra is epilátort használok. A bikinivonal epilálásának gondolatával még barátkozom...

2012. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En kb. A masodik epilalas utan hozzaszoktam:)

12/L

2012. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!