Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném ha az arc bőröm...

Szeretném ha az arc bőröm szebb lenne, mit vegyek?

Figyelt kérdés

18F vagyok, néha néha előjönnek pattanások és idegesít , mit csináljak ,hogy ennyi se legyen.Illetve ,hogy a bőröm szebb legyen.

Néztem a Vichy termékeket,jók?

Mit kéne vennem ,mi az ami fontos, azért 20 féle kence ficét nem akarok...



2012. júl. 29. 22:00
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én 19F vagyok, eddig én is pattanásos voltam, használtam minden félét, de nem segített. Kb. 2 hónapja voltam bőrdokinál aki ajánlott krémeket és mióta azt használom 1 darab nem jön elő. Este habos garnier pórusösszehúzó arclemosóval lemosom, aztán garnier pattanás-csökkentő tonikkal áttörlöm és isotrexin géllel bekenem éjszakára. Reggel pedig duac géllel vagy skinoren kenőccsel nappalra. Ezek elég drága kenőcsök, de nekem 100%-ban beváltak és megérték az árukat. Szerintem először próbáld ki a habos arclemosót meg a tonikot, az is sokat segít. Így nem tömődnek el a pórusok és nem tud pattanás képződni. Remélem tudtam segíteni.
2012. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Előző vagyok.. a hegekkel nem tudsz csinálni semmit, azok már nem múlnak el. Nekem is vannak sajnos. Ezt kozmetikus mondta.
2012. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
pedig nagyon idegesítőek ezek a pici piros hegek, szerencsére csak akkor látom őket jobban ha levagyok izzadva. nekem lehet valami olyan krém kéne ami mattosítja az arcom,hogy ne csillogjon ilyen van :DDD? + valami arc lemosó v bőrradír
2012. júl. 30. 22:26
 24/25 anonim válasza:
akkor zsíros az arcod. valami olyant keress ami zsíros bőrre van.
2012. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
régebbről visszamaradt hegekre pedig kipróbálhatnál egy mezoterápiás kúrák a kozmetikusodnál/ egy kozmetikusnál. Szépen apránként látszani fog a végeredmény,rajtam is segített egy csúnya heg eltüntetésében ami a szám jobb sarkában volt.:) igaz több hónap volt, de megérte!
2012. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!