Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színűt vegyek? (Casting...

Milyen színűt vegyek? (Casting créme gloss)

Figyelt kérdés
A fodrászom ajánlotta,hogy vegyek ilyen ammóniamentes festéket,mert a hajamat leszívatták tavaly és nekem nem nyerte el a tetszésemet,ezért befestettük sötétbarnára (csakhogy nekem sötétbarna az eredeti hajszínem) és fekete lett,most is az,csak sok helyen látszik a leszívatás,szóval itt fekete,ott sárga,megint fekete,fekete és sárga,és így gondolhatjátok milyen ronda,és nem akarok megint feketét már ha ebből lesz valami barna vagy csak ha lenő :'(?

2012. júl. 28. 23:46
 1/4 A kérdező kommentje:
egyébként láttam,hogy soknak kijött allergiás roham rajtuk és én nem akarok feldagadni,mennyi az esélye,hogy rajtam is kijön?
2012. júl. 28. 23:50
 2/4 A kérdező kommentje:

ha vennék egy revlon ammóniamentes hajfestéket,mint a csaj nekem is barna lenne?

http://www.youtube.com/watch?v=vbTLVNIi0GA

2012. júl. 29. 01:15
 3/4 anonim válasza:
Próbáld ki az ombre hajat!;) Nézz utána neten,most baromi divatos és nem lesz olyan bajod,hogy "lenőtt".
2012. júl. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom,egyszer meg is fordult a fejemben,de az nem az én világom :(

Köszönöm szépen,hogy írtál!További szép estét!

2012. júl. 29. 02:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!