Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném ha az arc bőröm...

Szeretném ha az arc bőröm szebb lenne, mit vegyek?

Figyelt kérdés

18F vagyok, néha néha előjönnek pattanások és idegesít , mit csináljak ,hogy ennyi se legyen.Illetve ,hogy a bőröm szebb legyen.

Néztem a Vichy termékeket,jók?

Mit kéne vennem ,mi az ami fontos, azért 20 féle kence ficét nem akarok...



2012. júl. 29. 22:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
kerüld a zsíros,olajos kajákat.arcradír heti 2x.mosd meg sokszor sima vízzel az arcod.igyál sokat.esetleg cinkes rázókeverék.
2012. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
próbálok minél több folyadékot fogyasztani napi kb 2 néha 3 liter megvan, sokszor mosok arcot, pontosabban milyen kajákat kerüljek , sokszor eszek csirkét (ami olajban sül...)de annyira nem issza át szerintem.
2012. júl. 29. 22:06
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tesóm (17 lesz, fiú) volt bőrgyógyásznál, meg használ avon, oriflame pattanástalanítót is, bőrgyógyász is írt fel neki. Meg azt javasolta a doki, minél kevesebb chips, ilyesmi. Egy ideig öcsém ki volt akadva, tényleg:D hogy nem ehet csipszet, annyit.


Én csaj vagyok, de azt tudom hogy a bevitt kaja 70-80%-a meglátszik a testeden. Ezért jó a sok gyümölcs zöldség, léböjtös napok. Én egyszer végigcsináltam 6-7 napos tisztítókúrát eszméletlen szép arcbőröm lett!! Tisztára sima (de én alapból nem vagyok pattanásos fajta)


Nemcsak az olaj a rossz, a csoki, mekiskaja ilyesmi is. Minden ami hamburger, stb. az rossz.


Jó ha sok folyadékot iszol. Amúgy a vichy jó márka, használd csak tényleg ügyelj a kajára is! Miket eszel még hátha tudok segíteni?


18/l

2012. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Szia

Az a helyzet,hogy utóbbi időben elkezdtem lejárni edzeni és emellé bizony enni is kell :/ ezért eszem sok csirkét például, de mostanában sajnos elszaporodott a KFC meg a Pizza is, azokból visszaveszek akkor:)

Csokit nem eszek sűrűn, inkább néha fagyit.

Chipset szinte egyáltalán nem.

Ja és szeretem a nutellát ,kenyéren:DDD

2012. júl. 29. 22:24
 5/25 A kérdező kommentje:

régebben nem volt jellemző,de mostanában elkezdtem almát is enni + banánt turmixolok (így jobban lemegy)

Amúgy mikor ettem mindennap almát mintha szebb lett volna, de ezt lehet csak beképzelem mert ezt olvastam,hogy napi 1 alma felér 1 bőrgyógyászati kezeléssel...

Orvoshoz nem megyek mert mondom nincs sok (pl ha küldenék 1 képet szerintem kb 1se látszana így, csak ha leizzadok na akkor csúnyább az arcbőröm ott ahol pattanás kezdemény vagy végződmény van.

2012. júl. 29. 22:27
 6/25 anonim ***** válasza:
Amikor csináltam a tisztítókúrát, napi 3-4 almát is megettem. :) Jó az, nyugodtan edd, egészséges!
2012. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Leírnád bővebben ezt a tisztító kúrát?:)
2012. júl. 29. 22:36
 8/25 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmész edzeni/melegbe kimész, megérné kitisztítani a pórusokat. Szerintem ahogy leizzadsz úgy nagyon "eltömíti" azért lesz pattanás, ha kitisztítod edzés/izzadás/meleg előtt, segíthet.
2012. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

a konditerembe van kitéve ilyen papír törlő, abból mindig tépek és letörlöm az izzadságot

néha kiszaladok megmosakodni (de 15 percenként mégse mehetek..)

2012. júl. 29. 22:39
 10/25 A kérdező kommentje:
ja és edzés után mindig zuhanyzom is:)
2012. júl. 29. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!