Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném ha az arc bőröm...

Szeretném ha az arc bőröm szebb lenne, mit vegyek?

Figyelt kérdés

18F vagyok, néha néha előjönnek pattanások és idegesít , mit csináljak ,hogy ennyi se legyen.Illetve ,hogy a bőröm szebb legyen.

Néztem a Vichy termékeket,jók?

Mit kéne vennem ,mi az ami fontos, azért 20 féle kence ficét nem akarok...



2012. júl. 29. 22:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hát én csak sok zöldséget, gyümit, barnakenyeret stb. ettem. Napi 3-4 almát és főleg rengeteg zöldséget! Vega vagyok, így húst nem eszem, de vegáknak lehet enni rengeteg mindent amiben fehérje van.


A lényeg a zöldségen és gyümin van. Mert tele vannak olyan anyagokkal (rostok, mikro és makroelemek, folsav, antioxidáns stb) ami nemcsak a bőrnek jó, de az egész testnek: sejteknek, hajnak, stb.

2012. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
az a baj ,ha én csak zöldséget ennék felkopna az állam :S:DD
2012. júl. 29. 22:42
 13/25 anonim ***** válasza:
szedj cinket pár hétig az is sokat javit rajta.
2012. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Cink tablettát vagy mit? én ehhez sajnos tényleg nem értek:D
2012. júl. 29. 22:46
 15/25 A kérdező kommentje:
amúgy akkor témánál maradva ,elég egy arc-bőrradír azt annyi? arclemosó vagy hidratáló krém nem fontos?
2012. júl. 29. 22:59
 16/25 anonim ***** válasza:

a Vichy jó kis krém de alapszabály ami 2000-nél drágább vagy 1000-nél olcsóbb az biztos hogy nem ér semmit....

szerezz valami antibiótikumot aknezol vermix Zineryt

2012. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

volt ilyenem

[link]

kb 3éve mikor még több pattanásom volt, hát szart sem ért ,viszketett tőle a bőröm

2012. júl. 29. 23:16
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálnod kellene egy léböjt kúrát, de akkor le kell állnod az edzéssel, mert összeesnél a súlyok alatt...bátyámnak is hasonló gondja i voltak 28éves korára(!!!). Neki csodákat művelt a bőrével, meg úgy a teljesítőképességével is a barátnője szerint de én erről tudni sem akarok!:)))

Minden gyümölcsöt és zöldséget úgy vitt be, hogy kicentrifugázta őket (tehát csak a levüket) valamint megivott vagy egy liter csalánteát és még valami mást is (azt hiszem zsúrlót vagy zsályát ezeket mindig keverem, de utána tudsz nézni neten), sok folyadékot ivott és szaunázott is heti kétszer. Öt napig csinálta és teljesen kipucolta.

Amikor elkezdte,akkor még ragyásabb lett, de ez ugye tisztulás része, utána nyomtalanul eltűntek.:)

2012. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
ja és a vichynél komolyabb dolgokat kenj a bőrödre inkább, bár attól függ mekkora a kereted rá, de én a mary cohr-t vagy az olcsóbb kategóriás, de szintén szuper yves rochert ajánlanám.
2012. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Yves Rochert használok borotválkozás után:)

ilyen teljes kúrát nem akarok, mert mondom nem vészes annyira 1-2 szokott lenni , igazából ami engem zavar azok az ilyen régebbről megmaradt apróbb foltok hegek... amik lassan tűnnek el.

2012. júl. 30. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!