Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megakarom változtatni szinte...

Megakarom változtatni szinte az egész életemet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig ilyen furcsa lánynak tartottak mert fura kérdéseket tettem fel és lridiotáztak azt mondták fogyatékos vagyok és én ezt már nem birom az egészen ugyahogy van változatni akarok! Máshogy akarok öltözködni valamit akarok kezdeni a hajammal mer nagyon ocsmány:|| Néhány tippet irjatok lécci!! Máshogy akarok viselkedni csak valamiért amikor emberek közelébe kerülök eccerüen nem tudok más lenni:|| Ha sikerül visszafogomnom magam akkor meg némának néznek aki sose beszél senkivel. A böröm is zsiros kéne rá vmi..Lécci segitsetek!! :'(
2012. júl. 17. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Elösször is hány éves vagy?
2012. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha be akarsz illeszkedni, akkor, bár itt mindenki hangsúlyozza a saját stílust, meg egyéniséget...stb, de először mégis meg kéne figyelned, hogy a többiek hogyan öltözködnek, hogyan hordják a hajukat..stb. Amikor már nem néznek csodabogárnak, akkor ráérsz majd saját stílussal kísérletezni. Ha nagyon rossz a helyzet, akkor esetleg azt is megbeszélheted a szüleiddel, hogy vigyenek át másik suliba, mert ott tiszta lappal indulnál, és ha nem viselkedsz úgy, mint egy idióta és igyekszel, akkor be fognak fogadni.

Viselkedéssel kapcsolatban ugyanazt tudom javasolni, mint az ltözködéssel kapcsolatban egyébként: próbálj meg úgy viselkedni, mint a többiek, ellesni a társas érintkezés szabályait másoktól. Ha kérdezel az egyébként egy fokkal jobb, mintha csak fecsegnél, de nem jó, ha túl sok kérdést teszel fel egymás után. 1-2 fura kérdés belefér, de ara vigyázz, hogy olyanokat tegyél csak fel, amik nem túl tolakodóak, vagy nem bántóak a másik számára.

A zsíros bőr tinikorban normális, használj tiniknek való termékeket és olyan arckrémet, ami olajmentes, hidratáló, de mattító hatású. Ha nagyon csillog a bőröd, akkor lehet kapni színtelen (camouflage) púdert, ami nagyon jól mattít, viszont nincs semmilyen mű hatása, nem kell odafigyelni, hogy illeszkedjen a bőröd színéhez, ami megint csak olyan dolog, hogy egy tinilány rossz sminkkel nevetségesen néz ki (sőt állítom, hogy smink nélkül jobban néz ki bármelyik, mint sminkkel).

Találj valamit, amivel kitűnsz a többiek közül, legyl valamiben nagyon jó. Ez nem vicc, azokra, akik valamiben nagyon jók, de nem stréber módon, azokra felnéznek a többiek. Olyan valamit találj, ami tényleg érdekel és szívesen foglalkozol vele a szabadidődben is. Egyébként ez arra is jó, hogy megtalálod a hozzád hasonló érdeklődésűeket és akkor már lezs egy olyan társaság, ahova tartozol és befogadnak.

És ez most furán hangzik, de próbálj meg művelődni kicsit, vagyis ahhoz, hogy tudj a többiekkel beszélgetni valamiről, ahhoz ismerned kell azokat a filmeket, könyveket, sorozatokat, zenéket, amiket a többiek hallgatnak. Nem kell szeretned őket, de ha te valami mást szeretsz, akkor is el kell tudnod mondani, hogy igen ismerem xy-t, de az én kedvencem az más, mert én azt sokkal ...-abbnak érzem stbstb. Remélem érted, hogy mire gondolok, és segítettem.

2012. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 vagyok hetedikes leszek és nem akarok már másik suliba menni mer már csak 2 évem van :| Köszi a tippjeidet és olyanokat hol lehet venni az arcomra amiket irtál? :)
2012. júl. 18. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrödre dm-ben, rossmannban egész polc van tele tiniknek való készítményekkel, sminkcuccoknál pedig találsz átlátszó púdert :)
2012. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oks:)
2012. júl. 19. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!