Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mot csináljak az arcommal?

Mot csináljak az arcommal?

Figyelt kérdés
már elég régóta igencsak pattanásos az arcbőröm. kozmetikus nem nagyon tudott rajta segíteni. ajánlott különböző termékeket is de nek használtak. ha egy kicsit ki is tisztul akkor is ilyen furán foltos. voltam már bőrgyógyásznál is. nem sok sikerrel. mit javasolnátok ? nagyon csúnyának érzem így magam .
2012. júl. 12. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szépség vitamin,pl biovanne,vagy fogamzásgátló :)
2012. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy hihetetlen a dolog, de ne használj semmilyen csodaszert. Az arcodnak bőven elég, ha reggel és este megmosod tiszta vízzel. Alapozó helyett használj korrektort, ami leszárítja a pattanásokat.

Ha a szemedet fested, azt sminklemosóval mosd le, de csak a szemed.


Nekem is csúnya volt a bőröm, és nekiestem mindenféle hülyeséggel, hogy majd jobb lesz. Nem lett az.

2012. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem. sokan ajánlották a babaszappant de pl ha este megmospm az arcom akkor reggelre nagyon zsíros.
2012. júl. 13. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom, hogy csak vízzel moss arcot. Nekem a pattanásaimra bevált.
2012. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.


és a pattanások után megmaradt hegekkel mit tudnék kezdeni?

2012. júl. 13. 07:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!