Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal?...

Mit csináljak az arcommal? Elég sok "folt" vagy régebbi pattanás nyom van az arcomon. Mivel tudnám ezeket gyorsan és hatásosan eltüntetni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is van, itt gyakorin ajánlották az aloe vera gélt most azt használom egy hete, meg szolizok nem tudom melyik használ de valamivel már jobb lett!
2012. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt az oldalon olvastam a Vermix szárító keverékről, kicsit utána olvastam és lehet, hogy hatásos. Azt hiszem, hogy holnap megnézem, hogy tényleg lehet-e kapni a DM-ben és, ha van akkor ki is fogom próbálom. Aztán kiderül, hogy hatásos-e. :)
2012. ápr. 1. 16:46
 3/3 anonim válasza:
Szia! Ez hasznalt neked?
2016. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!