Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek az arcommal?

Mit tegyek az arcommal?

Figyelt kérdés
azt szeretnem kerdezni hogy mit tegyek a pattanasaimmal :/ el szeretnem oket tunteti mar nagyon idegesitenek....kenem is az arcomat kremmel.....16F
2012. márc. 15. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Krémtől csak zsiros lesz még inkább az nem jó rá...ha nagyon vészesek akkor bőrgyógyászhoz kéne menni ő tud rá olyan ecsetelőt vagy kenőcsöt.krémet amitől nem lesz zsiros a bőröd és elmúlik a pattanás..nekem anno a feketeszappan jött be az ilcsi kozmetikából..
2012. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. lépésként gyógyszeres kezelés, Nekem bevált, semmi mellékhatás, és gyönyörű bőr. Irány a bőrgyógyászat!


Krémek közül a a Dermofil a legjobb, kozmetikai kezelésként pedig a bőrcsiszolás(nem fáj, masszírozó érzés).

2012. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

emberek.. én 2 bőrgyógyásznál is voltam és semmit nem hatott az egész,csak lenyúlják a pénzt..

én már két éve szenvedek ezzel a problémával és sok mindent kipróbáltam, először otthoni dolgokkal próbálkoztam amitől még rosszabb lett és utána jött a bőrdoki. most kozmetikushoz járok,múltkor voltam először és utána olyan puha volt az arcom mint a bapapopsi x) fiúk is járnak ,egyáltalán nem ciki. ez hat a legjobban ;D


14/L

2012. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit írt fel neked a bőrdoki, 14/L? A korod miatt gondolom, hogy nem izotretionoinos gyógyszert, én pedig arra gondoltam, mert tényleg hatásos.
2012. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kb semmit,ami gyógyszer.. cinket. meg valami orvosi kencéket,amik úgy szétmarták a fejem ,hogy sokkal rosszabb lett tőlük..

biztos jó lehet az a gyógyszer,de én úgy hallottam,hogy azok szárítják a bőrt?(.)

2012. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leállítja a faggyútermelést. Igen, száraz lesz a bőröd ideiglenesen,a kezelés ideje alatt(nekem annyira nem lett), de teljesen helyrejön, és utána még tovább javul, a bőrszárazság a kezelés végére helyreáll, de a bőröd szép marad. A száraz bőrt bekrémezed, és ok, de a pattanásokkal már nem ilyen egyszerű.

Ha nem múlik el pár év alatt, érdemes belevágni.

2012. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!