Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal...

Mit csináljak az arcommal hogy szép legyen?

Figyelt kérdés
Az arcom nagyon száraz,ugyanakkor brutál zsíros,az orrom miteszeres,néha vannak pattanásaim.Hámlik az orrom és a szemem környékén.Az orrom és az arcom piros,mintha folyamatosan sírás utáni állapotban lennék.Mihez kezdjek a bőrömmel?
2011. dec. 11. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hu,elég összetett a problémád. Szerintem egy kozmetikus tudna neked tanácsot adni. Külön tudnék tanácsot adni,de így nem. Az orrod miteszeres,így nem árt neki egy kezelés. Ha már ott vagy,akkor kérhetsz tanácsot,vannak nagyon kedves és segítőkész kozmetikusok. Én például nem járok,bár elég problémás a bőröm,így kellene.Egyszer elkísértem a barátnőmet sminkelésre.A kozmetikus csak meg tök kedves volt,ajánlott krémet az arcomra,ami bár nekem nem vált be,de én akkor is méltányolom a kedvességét. Vagy esetleg bőrgyógyászhoz is elmehetsz,az ingyenes,bár ők inkább gyógyszert írnak fel,amit nem mindenki tart jónak.
2011. dec. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kombinált bőröd van,így kell kezelni is.Artej,alkoholos tonik és egy mattító krém.Az orrod otthon is kitisztíthatod,használj arcradírt,de csak a zsíros területeken.Gőzöld cickafark teával vagy borogasd vele.
2011. dec. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz hogy az arcod szép legyen sajna szépnek kell születni...
2011. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat :) Utolsó,jó a humorod csak olvasni rossz ;)
2011. dec. 13. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!