Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal?

Mit csináljak az arcommal?

Figyelt kérdés
18éves fiu vagyok! Pattanásos az arcom,legfőképp az oldalsó "pereme" pattanásos. Már voltam Bőrgyógyászhoz kezeltük sokféle kenőccsel,de még mindig vannak. A kérdés az lenne ha az arcszőrzetemet meghagynám(higénikusan) Akkor az milyen lenne?
2011. dec. 15. 20:10
 1/5 Edus:) válasza:

[link]


ilyet irass fel bőrgyógyászoddal. nekem 4hónap alatt elmúlt pedig kezelhetetlen voltam.. 4éve nincs 1 pattanásom sem:) hegek is eltűntek:)

2011. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előtte olvasd el a mellékhatásokat, és gondold át, hogy megéri-e szedni.
2011. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Edus:) válasza:
hámlik az arcod meg a szád, erre kapsz krémet a b.gyógyásztól. nem mehetsz napra. télen nem veszélyeztet...
2011. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- Depresszió, vagy más súlyos mentális problémák. A tünetek az alábbiak lehetnek: szomorú, vagy érdektelen hangulat, hangulatváltozások, szorongás, sírásrohamok, ingerlékenység, a társasági vagy sport aktivitás érdektelenné és örömtelenné válása, túl sok vagy túl kevés alvás, testsúly- vagy étvágyváltozás, az iskolai vagy munkatevékenység romlása, koncentrációzavar.

- A már depressziós beteg állapota súlyosbodik.

- A betegek agresszívvá, erőszakossá válnak.

- Néhány betegnek olyan gondolatai voltak, hogy kárt tesznek magukban, vagy véget vetnek saját életüknek (öngyilkossági gondolatok), egyes betegek megpróbáltak véget vetni életüknek (öngyilkosságot kíséreltek meg), vagy véget vetettek életüknek (öngyilkosság). Ezek a betegek nem is tűntek depressziósnak.

- Szokatlan viselkedés.

- Pszichózis jelei: a beteg elveszti kapcsolatát a realitással, hangokat hall, vagy olyan dolgokat lát, amelyek nincsenek is ott.


Lehet, hogy azt írják, hogy ez ritkán fordul elő, de ha a neten rákeresel, nagyon sokan panaszkodnak ilyen mellékhatásokra azok közül akik szedték.

2011. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!