Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdhetek az arcommal? (...

Melinda- kérdése:

Mit kezdhetek az arcommal? ( kép lent)

Figyelt kérdés
Ilyen az arcom : [link] És nem tudom miylen krémeket használjatok ja és azok hát nem annyira pattanások hanem iylen piros dudorok :/ Írnátok krémeket amiket használhatnék erre az arcra ( nem zsíros és nem is annyira száraz csak egy nagyon picit) 14/L
2011. aug. 16. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon feltűnő, szerintem aranyos, de ha annyira zavar, orvost kérdezz, szerintem szép vagy ígyis, :D

14/F

2011. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm nagyon kedves vagy ^^
2011. aug. 16. 21:41
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanott ugyanilyen az arcom:O de egyébként szerintem így máson egyáltalán nem vészes, magamon kritikusabb szemmel nézem:S amúgy én teafaolajat kenek rájuk, mint a pattanásaimra, és leszárítja őket valamennyire:) bioboltokban kapható

17L

2011. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha látnál engem smink nélkül...

nyugi ez semmi hamar elmúlik :)

2011. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

IGazából szerintem mindenkinek más jön be pattanástalanítóként :) Egyébként tényleg szép arcod van, a pattanások úgyis elmúlnak idővel, de tudom milyen zavaró, nekem is voltak.

Én vagy neutrogénát vagy garnier-t ajánlok. Neten szét tudsz nézni, sokat találsz, és ez a két féle jó is.

Ha ezek nem jók, elvileg gyógyszertárban tudsz venni kénszappant. Sárga színű, szappan alakú és jó a pattanásokra. Nekem egy hét alatt lehozta mindet, minden nap mostam vele az arcom, és jó rá :)

Remélem segítettem :)

2011. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég, ha egy arclemosó tonikot veszel. Minden este alaposan megmosod az arcod, utána átmosod a tonikkal is. Én is ilyen voltam, egyáltalán nem zavaró, szép arcod van :)

19/l

2011. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teafaolajos ecsetelők valóban jók, de érdemes bórgyógyászhoz menni, mert több dologtól lehetnek. Lehet a sima kamaszkori, de lehet hormonális amit kezelni kell krémmel, vagy bármi.
2011. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :DD
2011. aug. 16. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen :O
2011. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsigulee válasza:
Nekem is vannak hasonló problémáim.Én egy Aloe First nevű aloeverás spray-t használok és nekem bevált és egész hamar látható a változás.
2011. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!