Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek/használjak az...

Mit tegyek/használjak az arcommal?

Figyelt kérdés

Zsíros,olajos tapintású volt az arcom elkezdtem használni ezt : [link]

ez egy kicsit kiszárította és hámlott valamikor az orrom de használt is mert kitisztította a mitiszereket az orromból de még is szárította utána kipróbáltam ezt a terméket : [link] ez is hámlasztotta az orromat és most használom ezt : [link] és ezt : [link] nekem ezek nagyon beváltak mert most már nem zsíros a bőröm de valamikor érzem hogy száraz, érdes az arcbőröm. Mit használjak ami jó lenne a bőröm mert valamikor olajos,zsíros(valamikor)vagy érdes,száraz??

14/L


2011. dec. 2. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidratáld, miután ezeket használtad!
2011. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, hidratalokremet kellene hasznalnod ezeken kivul. Eleinte probald ki, hogy csak reggel alapos arctisztitas utan vekonyan kened be hidrataloval es az esti tisztitas utan nem. Figyeld meg, hogy nem-e zsirosodik vissza kicsit a borod, ha nem, csak nme lesz olyan szaraz, akkor esti tisztitas utan is bekenheted. De fontos, hogy tiszta arcra kenj hidratalot, amit frissen tisztitottal!

Es keress konnyu, inkabb vizes hidratalokremet. Van, amelyik nagyon zsiros, tomeny. En ejszakait nem is hasznalok emiatt, csak nappalit, mert 30 eves letemre is kuzdok azzal, hogy nehogy visszazsirosodjon a borom, az altalam eddig megvett ejszakai kremek viszont mind nagyon zsirosak voltak nekem.

En szemely szerint Garnier ultralift kremet hasznalok, ezt szeretem, mert tenyleg konnyu, de neked meg erre nincs szukseged. Regebben hasznaltam garnier essentials kremet is, ugy emlekszem, hogy az sem volt zsiros.

De rengeteg fele hidratalokrem van, talalsz konkretan tiniknek valot, azok biztosan konnyuek, mert ugye a legtobb tini kuzd a pattanasokkal.

2011. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!