Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S mit csináljak az...

S. O. S mit csináljak az arcommal? és a hajammal mit kezdhetnék? (lent)

Figyelt kérdés

1. Kijött 7 darab pattanás nagyon be volt gyulladva, kigőzöltem és megnyomkodtam őket, gennyes cucc jött ki belőle, majd lekentem őket köröm virág krémmel.

De totál sebes lett az arcom :S

Mit ajánlotok mivel tisztítsam az arcomat, hogy ne jöjjenek ki ?

2.

A fejformám vékonyka és hosszúkás, tépett oldal frufrum van, ami eléggé megnőtt igy levágtam és nem sikerült valami jól.

Milyen hajak állnak még jól?:S


2011. dec. 26. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem a szolitól szoktak ezek a pattanásos dolgok eltűnni, ha egyáltalán előjön mert mióta szoliba járok nem igaán van ezzel gondom

én is magamnak vágom a hajam és múltkor elrontottam a frufrum úgyh igyekeztem úgy fésülni h ne lehessen annyira látni, de am a frufru hamar megnő

2011. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ :) akkor elmegyek szoliiba:D

úgyis régen voltam már!

A hajtémát úgy értettem, hogy ilyen arc formájúaknak milyen hajak állnak jól?

(képet is linkelhettek)

Hátközépig ér a hajam és tépettre van vágva:)

2011. dec. 26. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! szerintem a szoli nem feltétlen segít. amit írsz, hogy sok volt és gennyes cucc jött belőle, az lehet akné is, főleg ha sebes maradt utána. menj el egy bőrgyógyászhoz, ő ad majd neked antibiotikumot és kenőcsöt, azok szépen eltüntetik. de ha kezeletlenül hagyod, csak rosszabb lesz (tapasztalat).
2011. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Előszsör is az arcodnak a gyulladt területeit kend be egy pici fogrémmel azután ha ez rászáradt kend be korrektorral ez segit;-)) Pattanás ellen fekete szappant használhastz az nekem nagyon bevált:-)


A haj dologgak kapcsolatban szerintem neked ezek állnak jól:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

Az utolsó kép nagyon tetszik..:)

2011. dec. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!