Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed? Mi az első...

Mi a véleményed? Mi az első benyomásod?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 9. 00:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"aki nem tűr meg maga mellett nem hétköznapi alakokat, nehogy mellettük még szürkébbnek tűnjön"


Ti komolyan mind ezzel hitegetitek magatokat, hogy azért, mert gusztustalanok vagytok, egyéniségek lesztek, és aki elítél ezt, egy egy tömegember? Én pont azért szóllak le, mert tömegember vagy! És nem azért, mert úgy nézel ki, mint más, hanem mert te is egyéniség akarsz lenni, de semmi extrát nem tudsz nyújtani, csak igénytelenséget, mint a többi ember.


"Fiatalka vagy még, gyerekes nézetekkel, emiatt igazán nem hibáztathatlak"


Remélem ezt úgy írod, hogy pár évvel vagy nálam csak idősebb... Mellesleg ha olyan érett lennél, tudnád, hogy nem csak egyedül a kor számít.

2012. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Azért lennék rosszabb ember, mert nekem nem tetszik? nakösz..
2012. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

SAJNÁLATTAL KÖZLÖM, A KÉPEN NEM ÉN VAGYOK, de ezt már leírtam az elején. Még csak nem is hiszem azt, hogy attól lesz valaki egyedi, ha rövid haja van, DE tudd meg, leszbikus sem.

Másrészt hátközépig érő hajam van, hónapok óta iszonyatosan hullik, és sajnos el kell gondolkodnom azon, hogy levágassam e ilyen rövidre.

Nem értem, miért gusztustalan/igénytelen neked egy rövid hajú lány.... Én sokkal inkább gusztustalannak tartom azt, ha valaki nem fürdik rendesen, nem mos fogat rendszeresen stb. Akkor te barátnőd legyen ápolatlan, de egy a lényeg: legalább elmondhatod róla, hogy hosszú hajú. :)

Ráadásul LÁTATLANBA mondod, hogy full tömegember vagyok, mikor nem ismersz. Ez elég komikus :)

Decemberbe töltöm a 26-ot....

2012. júl. 11. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!