Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves vagyok és mindenhol...

15 éves vagyok és mindenhol szőrös vagyok. Mit etygek?

Figyelt kérdés
Jövő héten jön át pár láyn meg srác.. mert buli lesz aztán gondolom egy lánnyal fogok aludni..Mit tegyek mibe aludjak ?? xD
2012. júl. 7. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az arcod borotváld le, a lábad az maradjon szőrös! Hónaljadat is mindenképp borotváldd. Amúgy a férfiak szőrösek.:)
2012. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A borotva nem hülyeség! nem véletlenül találták ki..ez elég hülye kérdés volt..használd!
2012. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és egy kicsit a hasikám is szőrös azzal mi legyen? azt nem akarom az már nagyon fura stb..
2012. júl. 7. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:

A pasinak legyen szőrös a hasa.. különben homokosnak néz ki.

21/L

2012. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pasi vagy, marhára nem számít hogy szőrös a hasad, vagy lábad vagy mellkasod...
2012. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szintén 15 éves fiú vagyok (és szőrös :-D). Engem nem zavar túlzottan, régi osztálytársaim poénkodtak ezzel ritkán, de elég éreen társaság volt. Szerintem felesleges bbármit is tenni.
2012. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!