Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szőrös vagyok, szinte...

Nagyon szőrös vagyok, szinte mindenhol, még ott is, ahol egy átlagos nő nem szőrösödik. Utálom, hogy minden héten 2x kell borotválni, mert nem elég, h erős, még fekete is. Mivel szedjem?

Figyelt kérdés
A lábszáram, a térdem, a combom, de a legrosszabb, h a hátsó combom és a fenekem is, emellett a köldökömtől a nemiszervemig is ott a csík. Erős nagyon. Mit csináljak? mivel szedjem, h ne erősödjön, ne fájjon és hosszú ideig tartson? Fontos lenne, mert eddig a borotvával szenvedtem, de nem tart sokáig... Viszont rövid távon nem fájdalmas... Krém? Gyanta? Epilátor nagyon fáj...
2009. jún. 22. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy borotváld. Gyantázz attól ritkulni is és gyengülni is fog. Ahol nem éred , menj kozmetikushoz, ne légy szégyenlős sok ilyet látott már. Ja és lehet nem ártana egy hormonvizsgálat sem.
2009. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nemkell neki hormonvizsgálat, ezmég nemtartozik a hormonbajos szőrösödéshez.

valszeg a haja is sötét, bőre is talán kicsit sötétebb, és náluk egy gyakori jelenség. velem is ezvan amúgy, igaz nekem a hátsó combom nem szőrös, de a hasam igen. és nemcsak abban a vékony csíkban. mondjuk ezaz én hibám, mert régebben nemvoltaz, csak pelyhes volt, de engem azis zavart és elkezdtem borotválni. hát így jártam. ezért ajánlom nekedis h a borotvát messze kerüld el a lábadat leszámítva. én pl mindennap borotválom a lábam, és fél nap után, már szúr. karomra gyantát használok, és a hasamra is strandszezonban. hónalj, nemiszervre szintén borotva, mert a gyanta egyszerűen nem szedi le.

2009. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig én is borotvát használtam, de áttértem a gyantára! Sokkal jobb, tovább tart és kevesebb szőr lesz egy idővel! Ezt használom karomra, lábamra, hónaljamra, szemöldökömre és "bajszomra" is.
2009. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ti még jó helyzetbe vagytok,hozám képest.nekem az egész hátam,jó mondjuk nem durva anyira,de zavar,a derekam,a hasam,a fenekem kivűl,a melleim közt:(én vhol epilátort,vhol gyatát,vhol borotvát használok.
2009. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húú, lehet h tényleg jó helyzetben vagyok, mert legalább a hátam nem szőrös... de akkor is nagyon zavar, h mindig szőrteleníteni kell, fáj és drága is... Miért vannak olyan szerencsés emberek, akiknek erre nincs szükség?
2009. jún. 25. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanilyen problémával küzdök:S

Én a lábamat, nemi szervemet, és hasamat mindennap borotválom, a hónaljamat meg úgy 4-5 naponta.

Nekem bevállt ez a módszer.

A borotválás ugye csak nagyon megrővíditi a szőr szálakat, de nem szedi ki őket, szal a szőrszálak másnapra már hosszabbra is nőnek, de ha mindennap átmész rajta borotvával, akkor ugye az újra és újra levágja a szőrszálakat.


Szóval borotválás mindennap! Tényleg nem nagy ügy, nem vesz el vészesen sok időt. Amíg a gyantával "kinlódnál" addig mindkét lábadat 5-ször végigborotválod:D

2009. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!