Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Lány vagyok és...

Mit tegyek? Lány vagyok és nagyon szőrös, szinte mindenhol.

Figyelt kérdés
Legyantáztam a hasam, egész fölig, de kipattogott, és mikor nő a szőr, látszik a fekete pötty. Meg a tapintása is érdes. Mikor baratom van, mindig egy topban vagyok. Bikinit se merek húzni. Lézeres szőrtelenítésről egyre sürübben olvasom, h nem hatásos, alig ritkitja ki a szőrt. Epilátorral is próbáltam már. Borotva kizárva. Annyira gáz, ha egy lánynak szőrös a hasa. Szenved még valaki ettől?
2009. ápr. 12. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem csak nagyon kevés szőr van a hasamon, alig látszik. És szoktam így is epilálógépet használni, nagyon meg vagyok vele elégedve! Szerintem te is használjad, ha ennyire zavar ez a dolog. Ha nő vissza és látszik...hát vállald be! Kit érdekel?:) Legalább addig szép és tetszik magadnak, amíg sima. Aztán, mikor 1 mm, már tépetheted is ismét ki!:) Én csak ezt tudom ajánlani, ha tényleg szőrmentes szeretnél lenni.
2009. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is szőrős a hasam, nem sűrű, de sajnos ami nő az erős és fekete.Én szemöldökcsipesszel szoktam kihúzgálni, és az hatásos egy jó darabig. Én úgy szoktam, hogy a szőr növekedésének irányában húzom, úgy nem fáj, és nem is lesz fekete pötty mikor nő.
2009. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, ennyire zavar. Mert nekem nem csak kis pelyhecskék vannak, hanem erős fekete, hosszú szőrök, és epilálom, meg gyantázom, meg csipeszelem én, de már olyan hülyén nől, h nem tudok vele mit csinálni. Meg, mikor leszedem, akkor is látszik, h le van széve, mert kipattog, meg utána barna pöttyök maradnak a benőtt szőr után. Most feljebb is leszedtem, a melleim között, és nagyon érdes lett, meg piros pöttyös, és két hét után se múlik. Mikor tusolok, és odaérek a kezemmel, még én is undorodok magamtól, akkor elképzelem, h egy fiúnak milyen gáz lehet ez, és elkeseredek. Elvégre egy nő azért nő, mert nem olyan, mint a férfi, azaz nem szőrös. Melyik férfi szereti a szőrös nőket?!
2009. ápr. 12. 16:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd: ha ennyire durva a helyzet, azt lehet, hogy hormonzavar okozza. Menj el orvoshoz, és derítsétek ki!

Ha ennyire megvisel a szőrtelenítés, akkor pedig NE CSINÁLD!

Én sokkal szívesebben simogatok egy szőrös lányt, mint egy kopasztott csirke jellegű lányt - akinek még fáj is mindene.

Amúgy ez nem is tesz jót: begyullad minden, még lázad is lehet tőle.

2009. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam szörös a derekam fölött és én epilálni szoktam, utána meg bekenem testápólóval. Meg már vannak szőrnövekedést gátló testápolók is. Próbáld ki sztem.
2009. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg lehet dokit meg kéne kérdezni!

De amúgy ha kipattogzódik arra jó nagyon a neogranormon!miután leszedted kend be vastagon, nekem segít legalábbis.

2009. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor olyan lehetsz, mint én..:S A karom, a hátam alja, a hasam, homolom is szőrős:S Én mindent szőkíteni szoktam. Csak ez is gáz, mert szoktam szolizni, nyáron meg alapból nagyon lebarnulok... akkor meg csillog a szőke szőr.

Én ezeken a helyeken nem merem szőrteleníteni, mert az még rosszabb, ha szúrnék is.

De tényleg annyira ciki ez a szőrösség, komolyan mondom elbújhatnék a barátom mögött, mert neki ilyen baba bőre van..

2009. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Szia,

a lézeresnél pont azt "szeretik" a kozmetikusok, ha világos a bőr és sötét a szőr. Szerintem kérj tanácsot egy orvostól vagy egy jó kozmetikustól. Az is lehet, hogy hormonzavarod van. Ezt mindenképpen ki kellene vizsgáltatni.

2009. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is hormonzavarra gondoltam egyből, barátnőmnek is ilyen volt, menj orvoshoz.
2009. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
67%

ez PCOS tuti

[link]

olvad el a tüneteket, illenek-e rád, és ha igen, menj el a nőgyógyászodhoz!

2009. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!