Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Lány vagyok és...

Mit tegyek? Lány vagyok és nagyon szőrös, szinte mindenhol.

Figyelt kérdés
Legyantáztam a hasam, egész fölig, de kipattogott, és mikor nő a szőr, látszik a fekete pötty. Meg a tapintása is érdes. Mikor baratom van, mindig egy topban vagyok. Bikinit se merek húzni. Lézeres szőrtelenítésről egyre sürübben olvasom, h nem hatásos, alig ritkitja ki a szőrt. Epilátorral is próbáltam már. Borotva kizárva. Annyira gáz, ha egy lánynak szőrös a hasa. Szenved még valaki ettől?
2009. ápr. 12. 15:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Voltam nemrég pajzsmirigy vizsgálaton, ahol mindent megnéztek a vérembe. Nincs semmi bajom, vércukor-szintem is jó. Hogy nagy a tesztoszteron szintem az biztos. Erősen izzadok is gyerekkorom óta. Ez ilyen. Ezzel a nőgyógyász nem nagyon tud mit keydeni. Vmi házi praktikára gondoltam inkább. Köszi az eddigi válaszokat.
2009. ápr. 13. 00:49
 12/15 A kérdező kommentje:
A tesztet meg megcsináltam, bár még midnig nem jöttem rá, h ez miféle "betegség", mert még nem hallottam róla. A teszt szerint nagy a valószinűsége, h PCOS-os vagyok.Bár egy pár állitás nem illett rám.
2009. ápr. 13. 00:52
 13/15 anonim válasza:
53%
1 jó nőgyógyász tud ezekkel a problémákkal mit kezdeni. Meg tudja szüntetni az okot.
2009. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szedek fogamzásgátlót, nem tudom, annak köze van-e a szőrösödéshez, de nem olyan nagy hormontartalmú, úgyh szerintem attól nem lesz bajom.
2009. ápr. 13. 14:25
 15/15 anonim válasza:
Nekem is elég szőrös a hasam, combom illetve a karom.:S Gyantáztatni szoktam de kipattogok...Nemtok vele mit csinálni,de elég szarul érzem magam a bőrömben.Nemrég kezdtem el a fogamzásgátlót, remélem az valamelyest segiteni fog.
2009. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!