Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha valaki néhány testrészén...

Ha valaki néhány testrészén nagyon szőrös, mindenhol az lesz?

Figyelt kérdés
Konkrétan ha a lábam nagyon szőrös,a köldököm alatt is kezd dús lenni, és a hónaaljam is nagyon szőrös, akkor minden testrészemen erre kell majd számítanom? 17/F
2010. szept. 5. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Amire Te gondolsz az a farkasember. De az egy nagyon ritka pária. Talán 3-an élnek a világon, ha igaz egyáltalán. Magyarországon még nem volt ilyen. Inkább Indiában fordul elő, mert ott még nem zajlott le rendesen a majomból-ember átalakulás. A nők nagyon férfiasnak tartják...
2010. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt te hogy gondoltad hogy ő farkasember?!Jesszusom.Úristen,ennyi idiótát....heheheh:-)
2010. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Idióta vagy te. Nem Indiából jöttél?
2010. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem a nagyon szőröset, ilyen hülye választ, én csak normális emberi testszőrzetre gondoltam. Farkasember... ilyen hülyeséget! A kérdésre válaszoljatok!
2010. szept. 6. 16:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt mi honnan tudjuk, hogy te normális vagy? Angliában egy fiú komolyan vette ezt a dumát, és öngyilkos lett. Gondoltam leírom neked, hogy ez nem magyar betegség, nehogy beugorj a Dunába. Az ember soha sem tudhatja....
2010. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem bundára gondolok, csak az átlagosnál kicsit többre, de akkor átírom a kérdést: az ember testén mindenhol ugyanolyan erősségű, göndörségű színű stb típusú szőrzet nő?
2010. szept. 8. 12:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagy esély van rá. Én egyszer láttam egy embert akinek fekete kis göndör szőrös volt a háta.

Amúgy ha zavar, akkor van végleges szőrtelenítés (elixírest javaslom) vagy gyantáztasd, de azt is ugye folyamatosan kell.

Amúgy meg a fiúk pociján nagyon szexi az a csík :) <3

2010. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz: nem.

Az ember testén sem nől mindenhol egyforma színű, és sürüségű szőrzet. Pl. a tenyéren, meg a talpon egyáltalán nem nől szőrzet. Az ajkakon sem. Ugyhogy ettől ne félj. Azt, hogy mennyire komoly ez a dolog, mutatja, hogy a "Helyszinelők"-ben is volt egy film, amikor a Grissom a farkaslány után nyomozott. Tehát ne izgulj, találsz majd farkaslányt magadnak, igaz, valamivel ritkább, mint a nem farkas lány.

2010. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hagyátok már ez a farkasemberezést, egyáltalán nem vagyok annyira szőrös, TELJESEN NORMÁLIS MINDEN ennyi idiótát
2010. szept. 9. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért csak van benne valami, ha említetted. Különben nincs mit szégyellni rajta, csak el kell érni, hogy szerepelhess az Animal Planet műsoraiban. Ott a sok majom között nem nehéz karriert csinálni...
2010. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!