Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az istentől törik még...

Mi az istentől törik még mindig a hajam? Mindjárt sírva fakadok komolyan.

Figyelt kérdés
amíg suli volt addig naponta 2* vasaltam úgy hogy még habot is tettem rá és beleégettem a hajaba...Úgylátszik most jött ki a hajamon..beadta a törölközőt. Kb két hete nagyon durván törni kezdett,és hullani, de nem tőből.Tehát végig húztam a kezem a hajamon és 10 szálanként jött ki. Tegnap elmentem fodrászhoz aki a 70 !!! centis hajamból levágott 30-at és most kb vállig ér.Nagyon nehezen de rávettem magam hogy nem vasalom már a nyáron mert akkor jobban tönkreteszem szegény hajam,pedig nekem hullámos hajam van és most hogy rövid még rosszabb...de nem baj bevállalom. Most fürödtem és ahogy mostam megint éreztem hogy hullik. Egy egész csomó kijött megint...Vettem gliskur hajregeneráló sampont és hajpakolást. Mit tegyek még??? Szörnyen érzem magam.A hajam egy rakás katasztrófa amúgyis,most meg rövid is és törik. Miért törik még mindig?????
2012. júl. 5. 22:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát az a baj, hogy nem csak a végét vasaltad. Hiába lett levágva egy része, ha a martadék is roncsolt. Sajnos csak az segítene, ha tövig lenne vágva. Marad a türelem, fél-egy évig (amíg le nem nő teljesen ez a rész) maradj ennél a hossznál, vágasd vissza rendszeresen, ápold, és akkor idővel megint szép hajad lesz. Sajnos más igazán hatásos nincs. :S

Aztán ha már nincs tönkrement rész, megint növesztheted gőzerővel, és szép hajad lesz. :)

Hajcsatot meg akárhol lehet kapni. Ajánlom a kisebb krokodil-csatokat, jól megfogják a hajat, és ha rövid, jobb, mint egy nagyobb csat (legalábbis nekem akkor mindig kijöttek tincsek, és ez vált be leginkább, sőt, hosszú hajon is).

Meg ha mész nyaralni, vegyél hajra való fényvédőt, Rossmannban is láttam pl. Mert a víz meg a nap együtt elég csúnyán szárítja. Meg vigyél valami fújós nem kimosandó hajápolót esetleg, azt akárhol használhatod macera nélkül. :)

És a rövid hajat ne éld meg tragédiaként. Tök jó hajakat lehet ebből is csinálni, és még csak nem is melegít. ;)

2012. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!