Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete haj? Vagy ne? Mindjárt...

Fekete haj? Vagy ne? Mindjárt megyek a fodrászhoz

Figyelt kérdés

Középhosszú hajam van kb, és sötét barna ! És nem tudom bemerjem-e feketére festetni ?! :s a szemem is barna, a szemöldökömet mindig feketére festetem be, de félek nem állna jól :\

Szerintetek ?? tudom, hogy így kép nélkül nehéz picit

Attól félek, hogy ilyen nagyon "sötét lennék "

Egyébként picit vékonyszálú a hajam, é félek hogy hullana is


2011. júl. 6. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a színezőt próbálom majd ki..jobb az olyan ami 6-8 mosás után lekopik teljesen, max egy hónapig fekete a hajad, de ha fodrász rendes festékkel befesti a hajad feketére, akkor azt már cseszheted ha nem tetszik...ha meg a színezővel befested és tetszik úgy akkor elmész a fodrászhoz miután lekopott és befesteted rendes festékkel.
2011. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

ne fesd be ha a szemed is barna akkor tök szép lehetsz természetesen...

és az oylan undi mikor nől meg am is vékonyszálű

szal ne fesd be sztem

de ahogy érzed

2011. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
jah 18/f
2011. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A csokibarna olyasmi mint a fekete és nagyon szép :)

de ha már feketét akarsz akkor kékesfekete legyen:D

Nekem csokibarna a hajam de mindenki aztmondja,hogy fekete. A feketénél csak az a necces,hogy megkell várnod,hogy lenőljön belőle. És az nemépp szép látvány. Szóval szerintem csokibarna.

2011. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Uncsi, tucat, és nevetséges, hogy lassan mindenki fekete.

Barna haj-barna szemhez általában nem áll jól, öregít és fáradttá tesz.

barna meleg szín, a fekete meg nem, tehát innentől már nem sok esélyt jósolok neki. Megszabadulni nem tudsz tőle, pláne ha vékony a hajad, már a festés miatt is tönkremehet könnyen.

Ha nagyon ki akarod próbálni, szerintem is előbb bemosóval, vagy pár mosásos színezővel tedd, az legalább kikopik és csak egy időre rondítod el magad, nem évekre.

2011. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)) akkor maradok a hajszinezőnél inkább :S:D
2011. júl. 6. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább szinező, mert ha rájönnél h ez mégsem "te vagy", akkor egy idő után ugyis kikopik..
2011. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szinező a haj felszinére tapad és sokkal sokkal nehezebb leszedni,minta az eredeti festéket.

A szinezőt még a radír sem szedi le.Fodrász vagyok,tudom miről beszélek.A szinezők makacsaban ragaszkodnak mint a festék.

Menj be egy boltba és próbálj fel egy fekete parókát.Ez a legegyszerűbb.Esetleg vannak oldalak ahol ha töltessz fel képet,megnézheted melyik szín hogy állna neked.

Ha feketét szeretnél javaslom a 2-es sötétbarnát,az látszatra fekete,mégsem roncsol annyira.

2011. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!