Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj kéne nekem mindjárt...

Milyen haj kéne nekem mindjárt megyek fodrászhoz de nem tudom (18:15 kor megyek)?

Figyelt kérdés

Kerek a fejem, és belevágtam szóval a fufrum az orromig ér.

Most a hajam kb. a hátam közepéig ér.Én olyanra gondoltam,h oldal fufru és kb. válig érő haj.A hajam nagyon egyenes vasalni néha szoktam csak de akkor is max. a fufrumat,oldalra.Nem szeretnék túl rövid hajat de a hosszából mindenképpen szeretnék vágatni.Megköszönném ha linkelnétek is:)


2010. ápr. 2. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
öö..:D kép nincs magadról?:D mert így nehéz..:S:S
2010. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


[link]


ez se rossz:

[link]


[link]

2010. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:ezek ünnepi hajak.én meg vágatni szeretnék a hosszából és formáta akarok neki nem kontyot!

de azért köszíí:D

2010. ápr. 2. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
vallig eronel legyen hosszabb, kb a lapockadik, es az oldalfrufru kerek fejhez nagyon jo, nekem is az van am es teljesen mas arcom van tole, olyan cuki:)
2010. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:43 vagyok, kb ilyen csak a hossza jobb ha leer a lapockadik:)

[link]

2010. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!