Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hány évesen festett...

Lányok, ti hány évesen festettétek először a hajatokat?

Figyelt kérdés
Milyen színűre festettétek elsőre, és most milyen?:) Megbántátok?

2012. jún. 24. 20:33
1 2 3
 11/23 sweetsugar ***** válasza:
Először 14évesen sötét barna hajamból lett világosbarnásvöröses:)
2012. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
eredeti hajszínem gesztenyebarna. 15 voltam, amikor lila melírcsíkokat rakattam bele, ez később kifakult, először lett piros, aztán kissé kiszőkült. majd ezt megunván csokibarnára festettem. 17 voltam, mikor feketére festettem, már 2 éve vagyok fekete, és maradok is az.
2012. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Mendus ***** válasza:

Nekem az eredeti hajam középszőke, és 18 évesen festettem be először, nagyon büszke vagyok emiatt magamra :) aranyszőke voltam fél évig, de annyira elment ettől a hajtól az önbizalmam, hogy meg akartam váloztatni, így drasztikus megoldásként fekete lettem. 2 éve fekete a hajam, és IMÁDOM! :) Soha, de soha nem akarok már se szőke, se semmilyen más hajszínű lenni :)

20/L

2012. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Kb 13 voltam, otthon bemelíroztam egyedül, de túl sokáig hagytam a hajamon a cuccot, és sokkal szőkébb lettem, mint amilyet akartam. Aztán pár hét után visszafestettem barnára, mert nagyon nem bírtam azokat az ocsmány szőke csíkokat. Azóta nem festettem a hajam, és nem is tervezem.
2012. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%

Én 12 évesen szőkére (de először csak melír,utána az egész hajamat)


14 évesen meg feketére festettem :) még most is fekete...


L/16

2012. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
17 vagyok, de még nem festettem a hajam, ám jövőhétvége felé megyek szinezni sötétbarnára :)
2012. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
13 évesen, feketére. Utána én is festettem minden félére, mint az egyik válaszoló. Most világosbarna, és nem bántam meg, hogy annyiszor festettem, csak okosabban kellett volna. (Pl. alapból nem kellett volna feketére festenem, mert azzal kínlódtam sokat, mire kiszőkült végre...)
2012. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
11 évesen vörös melírokat csinált nekem a nővérem..12 évesen csak pasztellkrétával volt befestve pár tics rózsaszínre de már mind2 kijött ígyhát maradtam kicsit sötétesbarnás 15/L
2012. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
a hajam eredetileg barna. mikor kiköltöztem németországba, akkor festettem be feketére, 20 voltam. most 23 vagyok, viszont gondolkozom azon, hogy visszabarnuljak (:
2012. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
én 12 évesen xDD kb. 2-3 árnyalattal világosabbra, am sötét barna volt a hajam
2012. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!