Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hány évesen festett...

Lányok, ti hány évesen festettétek először a hajatokat?

Figyelt kérdés
Milyen színűre festettétek elsőre, és most milyen?:) Megbántátok?

2012. jún. 24. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen festettem be először (mármint akkor még csak melíroztam), aztán 18 évesen festettem be szőkére. Az egyik barátnőm meg 13 éves volt, amikor szép szőke haját feketére festette :S Szóval már nagyon fiatalon be lehet festeni, bár szerintem nem érdemes. Max melírozni. Az egész haj befestését úgy minimum 17-18 éves korban, szerintem. Én amúgy nem bántam meg a melírt, mert nem sokat változtatott rajtam, mégis úgy éreztem, történt valami :)a barátnőm (aki feketére festette) sem bánta meg, bár szerintem magy hiba volt befesteni a szőke haját olyan fiatalon... :S
2012. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
14. Középbarna voltam, először középszőke lettem, majd aranyszőke, és maradtam is az.:)
2012. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

13 évesen a 8.-os ballagásomon sötétbarnából szőkére fodrásszal:)

Aztán sokáig szőke voltam majd fekete,az igen igen nagy hiba volt,fél év feketén,fél év mire megszabadultam tőle,majd most már 4 éve ismét szőkén is ez is maradok:)

2012. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
72%
Még nem festettem, valószínűleg 30-40 éves koromig nem is fogom.. ;) 17/L
2012. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Lollipop Girl válasza:
61%

Én először 13 évesen vörös melírt rakattam a barna hajamba,aztán az egész vörös volt,majd visszafestettem barnára és rikítós pink tincsek voltak benne,majd szőke lettem de az nem volt jó mert nem lett leszivatva és ilyen csőrikés-narancssárgás volt,ezután már rendes szőke voltam 2-3 árnyalattal világosabb melírokkal,utána hagytam kb.3-4 centit lenőni és befestettem simán barnára de ez meg olyan snassz volt és azóta kékesfekete mellig érő hajam van (majdnem 2 éve)és imádom.Érdekes módon mindezt kb.2 év alatt műveltem a hajammal és nemhogy tönkre tettem vele de szabályosan selymesebb,könnyebben kezelhető és szebb is lett.

P.S:Remélem érthetően írtam le mindent ha nem akkor előre is bocsi.

16,5/L

2012. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
én 8.os voltam amikor szőkére festettem, de nem volt nagy változás, mert eleve szőke hajam van, csak kicsit "egyenlítettem" mert a hajtő már homokbarna volt. Egyébként nem bántam meg, bár most már barna a hajam, mert kicsit untam már hogy folyton szőke színű a hajam :)
2012. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
64%
Én tavaly lettem 89 éves és beőszült a hajam eléggé.Úgyhogy befestettem őszre a változatosság kedvéért:D
2012. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
13 évesen vörös melír, 14 évesen is vörös melír, aztán 15 évesen lila, pink, aranybarna, 16 évesen középbarna. 20 éves vagyok. Azóta már lenövesztettem és jelenleg csípőig érő egyenesre vágott világosbarna hajam van. Nem bántam meg, hogy befestettem, mert nagyon tetszett, viszont rájöttem, hogy az eredeti sokkal jobban áll és szebb is :)
2012. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon szép hajad lehet!!! Vigyázz rá!
2012. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

9 évesen, kikönyörögtem, hogy hadd legyen egy szőke tincsem.:D De talán ha összefogtam nem volt 1 mm széles se. Aztán azt anyu kivágta.(nagyon sz*xis volt a 2-3 mm-es haj.:DD) Utána 14 évesen vörös volt az egész hajam. Aztán kékesfekete azután fekete. Aztán vöröses barna. Aztán most kicsit világosabb vöröses barna. Alapból barna, ha fény esik rá, akkor meg pirosas.:)

17/L (Eredeti hajszín sötétbarna)

2012. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!