Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros a hajam és az arcbőröm....

Zsíros a hajam és az arcbőröm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden reggel mikor felébredek, tiszta zsír az egész arcom, miután letörlöm, mintha semmi se történt volna. Ez mitől van? Ezzel mit tudok csinálni?

Sajnos minden másnap hajat kell mosnom, mert mire megmosom rá másnapra már zsírosodik, és nagyon csúnya. Mit csináljak hogy tovább is kibírja, hogy ne legyen már másnap zsíros?

Valami házi praktika mind a kettőre? 16/L.


2012. jún. 22. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
el kellene látogatnod nőgyógyászhoz. A hormonjaiddal nincs minden rendben. Ha ezt időben nem vizsgálják ki, akkor nagyobb gondod is lehet belőle, mint ahogy nekem is az lett. Minden esetre ha nem is mersz ezzel elmenni, vegyél premens tablettát. homeopátiás gyógyszer, vény nélkül kapható. én először ezt kaptam a problémámra és a zsírosodás mérséklődött
2012. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért, neked milyen nagyon bajod lett?? :(
2012. jún. 22. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nekem is ezzel kezdődött az egész, hogy zsíros volt a bőröm és minden nap hajat kellett mosnom, meg pattanásos voltam. Később a pattik elmúltak, ahhoz meg hozzá szoktam, hogy az arcomat napközben is törölgetni kell, meg minden nap hajmosás. Nem rég voltam nőgyógyásznál, hogy gondok vannak a mensimmel és kiderült, hogy petefészek cisztáim vannak, mert a hormonháztartásom sose volt rendben, nem volt még peteérésem. Ettől alakultak ki a ciszták. kérdezte a doki hogy mikor tini voltam, voltak-e olyan panaszaim, amiket te is leírtál és mondtam, hogy igen. Aztán mondta, hogy ha már akkor elmentem volna nőgyógyászhoz és elmondom ezeket a problémákat, akkor mostanra normális lenne a hormonháztartásom és nem lennének cisztáim. Az igazság az, hogy voltam nőgyógyásznál 16-17 évesen, elmondtam neki ezeket és leoltott a francba, hogy ez ezzel a korral jár. Mondjuk nem is értettem, hogy akkor a másik 29 osztálytársamnak miért nincs ilyen gondja, ha ez természetes. A mostani orvosom mondta, hogy az olyan doki, akinél voltam 16 évesen, az valószínűleg sz@rt már bele az egészbe, biztos beleunt a munkájába.
2012. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem.. és köszönöm.. :) akkor majd elmegyek.. :) és most hogy vagy? :)
2012. júl. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!